Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalita příjmu TV u dvd rekordéru

Ahoj,
chci se zeptat, proč když používám DVD rekordér - a koukám se přes něj, tak je kvalita o něco horší (je to docela znatelné), než když to sleduji přímo přes TV? Když jak v TV, tak v DVD rekordéru mám zapojenou stejnou anténu. Myslel jsem, že na přístroji nezáleží, když to jede na stejnou anténu. A nebo to je běžné, že je kvalita signálu horší?
Páč máme 3 TV a u všech je signál stejný, jen u toho DVD rekordéru to stojí za málo.
Děkuji vám za odpovědi.

Změna kategorie, původně: Pokec (host)

Pouzijes jednu mozgovu bunku a vytiahnes antenny kabel z TV. Ked obraz na TV ostane tak to ide cez scart.
Vacsia barevnost moze vznikat aj chujovo urobenym vstupom u TV, rozne TV to maju rozne nahovno (tuner vs AV). Na DVD playeri v menu si mozes mozno prepinat medzi composite, svideo a RGB vystupom, skus to prepnut na RGB, vid navod k DVD a k TV ze ktore scart konektory pouzit ak ich tam je viac).

Tak ked je original DVD vpohode tak to je problem tuneru alebo navrhu toho DVD rekordera, s tym neurobis nic. Mozes pozriet v menu rekordera ci nema nejake funkcie ovplyvnujuce obraz tuneru (potlacanie sumu, deinterlacing (prevod na progressive, to by mohlo mierne rozmazavat), a skusit ich zapnut/vypnut). Alebo kupit kvalitnejsi rekorder.