Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem z dvd

zdravíčko mam prosbu mam dvd rammstein smažku ale nejde mi zvuk v dvd přehrávači!!! přitom v pc je to v pohodě poradíte mi někdo (můj osobní názor je ten že zvuk je v jiném formátu a přehrávač ho nerozpozná)Dik moc cipis

kolega se dupnul a dotaz místo do poradny mi poslal do pošty:

mam to zase na dvd a v pc problem není ten film v pc jde v pohodě ale nejde to na stolním přehrávači vlastně jde ,ale u většiny písniček nejde zvuk jen obraz :-( a zkoušel jsem to i na jinem přehrávači a to same prostě nejde

takže připiš jakým programem jsi to cd kopíroval a zda jsi ho převáděl na menší 4.3gb médium, a čím jsi ho vypaloval - s jakým nastavením.

mám odpověď zas v poště, kolega se jaksi ne a ne trefit do poradny:

zdarec sorry včera jsem to už nestihnul to DVD jsem palil v neru 7 premium kapacitu jsem neměnil měl jsem to stahnuty už v 4.23GB a vypaluji max.4x,ale v tom problém není. Mě jde spíš o to jak převést zvuk do formátu který vezme stolní DVD protože ten kdo to převáděl asi udělal někde chybu a já nevím kde pokoušel jsem se to hodit i do DVD SHRINKA, a ten mi píše že je tam nepodporovaný soubor.

tu je největší problém - čím stáhnuté? je to kompletní dvd nebo výběr?
stažené na disku předpokládám že byly dvd soubory vob, ifo, bup - nebo něco jiného?

kdysi se mi stalo, že když jsem dvd shrinkem kopíroval jen jeden song, neměl jsem při volbě Re-author v Compression settings zatrženou audio stopu, a uložil jsem si pantomimu.

asi ti nezbude než si to dvd půjčit znovu, a zkopírovat si to sám. nebo si to koupit, já to občas dělám.

a ještě - zkusil jsi v nastavení toho nehrajícího dvd vybrat různojazyčné title, co tam vlastně je za zvuk? přítomnost či nepřítomnost dts dekodéru v dvd by neměla mít na stereozvuk vliv, ale nepíšeš co máš za krám.

Mi zase pan kolega napsal:

"přehrávač je v poho podporuje 5.1 i dts a některe skladby jdou pustit ale jen asi 3!!!!"

Tož bych vřele doporučil vykvaknout se na kdovíjak vypálené DVD a pořídit si třeba z tvého
koupeného originálu kopii pomocí programu DVDFAB Platinum, je česky a na pár dní zdarma.
Lepší program neznám ani omylem:

download.htm

taky se hodí něco z toho:

download.htm