Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Translator a QWERTY

Ave! Nemate nekdo tuseni, jak zmenit v programu "PC Translator 2003" (pouzivam pouze slovnik) layout klavesnice z QWERTZ na QWERTY? K smrti me to sere :x:. Uspesneho radce odmenim primluvou u svych Bohu :-p.

To je pravda. Přepínač Y/Z je tam opravdu 2x. Ale pokud je jako klávesnice pro cizí i český text nastaveno Česká, přepínač Y/Z u nastavení "Ostatní" je sice přístupný, ale jeho zatržení nemá smysl. Respektive nic neovlivní.

"kl. SOFTEX" bych nikdy nepovolil - nějaká faking firma se nemá co sr.. do mé klávesnice. pro evropské jazyky mi to stačí, a asijský slovník (ruština) nepotřebuju.
jak jsem psal výš - není zatrženo nic. pokud by bylo "Automaticky dle jazyka", mohl bych se dozvědět že nějaký trotl čecho-německo-jazykozpytec si myslí, že povinné rozložení psacího stroje čsn/din je qwertz - a to bych nechtěl riskovat. systém mám nastavený podle sebe, a nějaký softex do toho nemá co kafrat.

fungovalo mi to s qwerty korektně u staré verze cca z roku 2000, funguje i v.2004.

Já celý ten Translátoří slovník vyměnil za
index.php
Ještě jsem asi před třemi lety vyhrál nějaký slovník, co se integruje do IE 6 a jiný prohlížeč nezvládne. Klidně ti jej věnuji. Až na tohle je docela prima. Ukážeš na slovo a objeví se bublina s překladem. Například ukážeš na slovo QWERTZ a objeví se bublina s: "Nepřeložitelné neslušné slovo."