Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Translator a QWERTY

Ave! Nemate nekdo tuseni, jak zmenit v programu "PC Translator 2003" (pouzivam pouze slovnik) layout klavesnice z QWERTZ na QWERTY? K smrti me to sere :x:. Uspesneho radce odmenim primluvou u svych Bohu :-p.

O, veliky Lucifere! :-? Jak pisu, klavesku mam na QWERTY, vsechny ostatni programy jedou QWERTY, me pazoury jsou naucene na QWERTY (stareho psa novym kouskum nenaucis). Jen a pouze tento vyplod programatorovy arogance mi mapuje klavesnici na QWERTZ. Uz jsem to trikrat reinstallil, gugla jsem zapekl, furt QWERTZ. Asi pronesu kletbu...

Zdravím všechny. Mám Translator poněkud staršího data (2001). Ale při zafajfkování "prohodítka" u volby Česká a středoevropská mi píše normálně QWERTY, po odfajfkování zase QWERTZ. Klávesnice nastavena v obou oknech Česká(středoevropská). Funguje to jak ve slovníku i překladači naprosto zodpovědně.

"kl. SOFTEX" bych nikdy nepovolil - nějaká faking firma se nemá co sr.. do mé klávesnice. pro evropské jazyky mi to stačí, a asijský slovník (ruština) nepotřebuju.
jak jsem psal výš - není zatrženo nic. pokud by bylo "Automaticky dle jazyka", mohl bych se dozvědět že nějaký trotl čecho-německo-jazykozpytec si myslí, že povinné rozložení psacího stroje čsn/din je qwertz - a to bych nechtěl riskovat. systém mám nastavený podle sebe, a nějaký softex do toho nemá co kafrat.

fungovalo mi to s qwerty korektně u staré verze cca z roku 2000, funguje i v.2004.

Já celý ten Translátoří slovník vyměnil za
index.php
Ještě jsem asi před třemi lety vyhrál nějaký slovník, co se integruje do IE 6 a jiný prohlížeč nezvládne. Klidně ti jej věnuji. Až na tohle je docela prima. Ukážeš na slovo a objeví se bublina s překladem. Například ukážeš na slovo QWERTZ a objeví se bublina s: "Nepřeložitelné neslušné slovo."