Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké pořídit kvalitní malé reproduktory?

Dobrý den,
prosím o sdělení, zda je na našem trhu k dostání kvalitní reproduktory menších rozměrů ( do paneláku ) 2.1 s bezdrát. dálkovým ovládáním. Pro kvalitnější zvuk z TV a z DVD. Mám Aego M system new Black 2, který je dobrý ale nemá dálk. ovládání. Děkuji za odpověď.
S pozdravem Karel, Mar. Lázně

[mod]Z došlé pošty vložil: (Rce)
Změna předmětu, původně: Jaké pořídit kavlitní malé reproduktory. Aby to nervalo něčí oči. (karel)
Omlouvám se, překlep jsem ve fofru udělal já při vkládání, aby nebyl neprávem nařčen ze rvaní očí autor dotazu ;-) (Rce)[/mod]

Hm, požadavek sice byl, že chce kvalitní, ale nenapsal za jakou cenu. Není problém doporučit nějaké reprobedny za 10.000,- Kč. U těch Logitechů jsem si žádného drnčení nevšiml. A jestli ti drnčí všechno okolo, tak nesmíš dávat subwoofer na poličku s porcelánem. :-p

ak chces nieco kvalitne tak si kup nieco od Denon (maju aj mensie veci), alebo od yamahy, harman kardon, maranz, apod.
Ak chces diskutovat o kategorii male sroty k PC tak potom nepis do otazky ze chces nieco kvalitne a napis aku cenu si ochotny zaplatit a co to su podla teba "male rozmery". Male a kvalitne reproduktory neexistuju (zatial).
P.S. na naozaj kvalitnu reprodukciu hudby by bolo dobre vacsie 2 repro a potom to bude bez subwoofera.
P.S.2. nejak som nepochopil preco chces k DVD repro len 2.1 ? ::)

Hele, neprzni mě nick, mám tam krátký "a", taky z tebe nedělám třeba božstvo The Zeus (ale zní to božsky, co?) ;-)

A teď se dívám trocha důkladněji, BOSS audio je do auta, takže s tím by si v pokoju moc neužil, proto mi ta značka nic neříkala.

Poprosil bych o změnu názvu.
Jaké pořídit kavlitní malé reproduktory.
Děkuji,rve mi to oči.

----EDIT díky karle takové očíčka by jsi snad rvát nenechal.
[http://i.smiles2k.net/big_smiles/super_smilies025.g if]
[mod]takové očíčka - rve zase oči mně :-p:-D (Rce)[/mod]

V suoivsoltsi s vzýukemm na Cmabridge Uinervtisy vlšyo njaveo, *že nzeáelží na pořdaí psíemn ve solvě. *Jedniná dleůitžá věc je, aby blyy pnvrí a psoelndí pímesna na srpváénm *mstíě. *Zybetk mžůe být totánlí sěms a ty to přoád bez porlbméů peřčetš. *Je to potro, že ldiksý mezok netče kdažé pensímo, ale svolo jkao *cleek. *Zjíamvaé, že??*