Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem большое спасибо

Хотя существует множество подобных программ, но все они имеют свои недостатки, поэтому в данной программе была сделана попытка объединить все положительные стороны других программ и добавить новые возможности.

Zmena kategórie, pôvodne: Softvér (MM..)

co je TJJNBV? jsem to nějak přesně nepochopil

Ono to je také těžké k pochopení, protože se jedná více méně o teologický problém:

Ortodoxním Židům víra zakazuje vyslovit jméno jejich boha, tak to různě sémanticky a lingvisticky obcházejí.

No a na naší poradně se vyskytoval jedinec, jehož schopnost prudičství dosahovala nebeských výšin, kam ani nejtolerantnější moderátoři nedohlédli. Vzhledem k tomu přestal být považován za člověka, nýbrž za fenomén a protože většina uživatelů, kteří se s ním v Poradně setkali, již při objevení jeho nicku v threadu utrpěla vážné trauma, manifestující se různými psychickými někdy i žaludečními poruchami, dohodli jsme se po zaBANování jmenovaného po vzoru izraelitů, že ohledně dotyčného je přípustný jen pojem "Ten, Jehož Jméno Nesmí Být Vysloveno".

Říká se, že potrefená husa kejhá.
Ale v tomto případě jsi zbytečně vztahovačnej, to o tom egu nebylo mířeno na tebe, ale na TJJNBV, neboť víme, že sem občas stále chodí a čte si to. Je to milovník podobných diskuzí o něm, často vytvářel úchylné diskuze a aby to nebylo málo, tak do nich sám pod jinými jmény přispíval a zřejmě se mu to přinášelo nějakou formu doufám, že jen duševního, uspokojení.
Ve znalosti této záležitosti jsi poněkud hendikepován tím, že jsi poněkud mladší a neznáš "kořeny všeho zla" :-D

A to není ještě všechno. Nechce se mi to psát azbukou, tak jenom foneticky.
Rusové mají třeba "šlágbaum" = závory, ve významný dny se koukají na "fojerwerk" = ohňostroj
sleď je ta /u nás ten/, a na nádraží vlak zásadně vjíždí na "platformu" = nástupiště.
A je toho víc, akorát se mně nechce honit trpaslíky, aby votvírali šuplíčky v mozkovně.