Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem большое спасибо

Хотя существует множество подобных программ, но все они имеют свои недостатки, поэтому в данной программе была сделана попытка объединить все положительные стороны других программ и добавить новые возможности.

Zmena kategórie, pôvodne: Softvér (MM..)

A to není ještě všechno. Nechce se mi to psát azbukou, tak jenom foneticky.
Rusové mají třeba "šlágbaum" = závory, ve významný dny se koukají na "fojerwerk" = ohňostroj
sleď je ta /u nás ten/, a na nádraží vlak zásadně vjíždí na "platformu" = nástupiště.
A je toho víc, akorát se mně nechce honit trpaslíky, aby votvírali šuplíčky v mozkovně.