
Nejspolehlivejsi značka notebooků
Dobry den,
planuji si koupit NB.Chtel bych se optat ktera ze znacek NBů je nejspolehlivejsi? :)
Změna předmětu, původně: Nejspolehlivejsi značka
V první chvíli jsem myslel nějakou dopravní značku a chtěl napsat ty červené vodorovné zvýrazněné... (LaKr) (Kráťa)
Zadna, kazdy ma sve preference... rozhoduj se dle zaruky (NBD, carry-in, on-site)...
Voditko muze byt, ze cim levnejsi, tim se to nekde musi projevit (tim je znamy ACER a UMAX). To vsak neznamena, ze nejdrazsi je nejspolehlivejsi.
Spolehlivost kousku pro firemni ucely je vetsinou vyssi, nez pro domacnosti. Firemni vsak maji chudsi vybavu za stejne penize. (maji mene "kur*itek")
ehm
NBD, carry-in, on-site to jest co? :)
Takze ACER a UMAX se radeji vyhnout jo?
Já si stále pletl Acer a Asus, jelikož mi pár lidí říkalo, že jeden z nich nebrat (a to jsem právě nevěděl který, až jsem si udělal mnemotechnickou pomůcku Acer=naffer a koupil HP. Moc se mi líbí a také proto, že má jakous normální klávesnici (ale to jde možná o zvyk).
* ff=s
ACER,ASUS, a co tak nejlepší APLE
Já se řídím zásadou "Co je dobré pro kosmonauty, stačí i pro mně"
. Takže ThinkPad.
Pokud někoho zajímá, jaký HW a SW nám létal a létá nad hlavama, pár odkazů:
http://www.hal-pc.org/~slcweb2/0MonthlyPresent/0404 Nasa/Space.rtf
http://www-03.ibm.com/ibm/history/exhibits/space/sp ace_thinkpad.html
viewnews.html
Taky mam IBM a nemam problem. Zachazeni s nim neni zrovna nejlepsi i kdyz se snazim a vydrzel uz opravdu hodne.