Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejspolehlivejsi značka notebooků

Dobry den,
planuji si koupit NB.Chtel bych se optat ktera ze znacek NBů je nejspolehlivejsi? :)

Změna předmětu, původně: Nejspolehlivejsi značka
V první chvíli jsem myslel nějakou dopravní značku a chtěl napsat ty červené vodorovné zvýrazněné... :-) (LaKr) (Kráťa)

Zadna, kazdy ma sve preference... rozhoduj se dle zaruky (NBD, carry-in, on-site)...

Voditko muze byt, ze cim levnejsi, tim se to nekde musi projevit (tim je znamy ACER a UMAX). To vsak neznamena, ze nejdrazsi je nejspolehlivejsi.

Spolehlivost kousku pro firemni ucely je vetsinou vyssi, nez pro domacnosti. Firemni vsak maji chudsi vybavu za stejne penize. (maji mene "kur*itek")

Já si stále pletl Acer a Asus, jelikož mi pár lidí říkalo, že jeden z nich nebrat (a to jsem právě nevěděl který, až jsem si udělal mnemotechnickou pomůcku Acer=naffer a koupil HP. Moc se mi líbí a také proto, že má jakous normální klávesnici (ale to jde možná o zvyk).

* ff=s

jj, Acer je nejprodavanejsi (je nejlevnejsi), ale mnoho uzivatelo "zaplakalo nad vydelkem" (neuznavane reklamace, vraceni z reklamace s jinou zavadou atd.)

Ja mam treba Toshibu, mel jsem vadny disk a za 4 dny hotovo. To bylo bez extra balicku zaruky. S prikoupenim zaruky u jineho majitele bylo pry opraveno i nekolik spornych reklamaci (dle informaci bylo zpusobeno uzivatelem)
U HP zase menily v ramci jine zaruky i osoupanou klavesnici. (HP ale kdysi dost trpelo na panty LCD!)

Proto se zajimej o kvalitu servisu, bud jeste zvedavy a zavolej si do servisu, jake jsou nejvetsi problemy u tveho modelu.

NBD = oprava "next business day"
on-site = oprava na miste
carry-in = oprava v servise

totální neznačka. nemusí to být nutně shit (ale může), je to od nějakého číského velkovýrobce co to jako oem cpe různým výrocům či prodejcům pod jejich nálepkou.
nechce se mi googlit, ale očekávej že servis=0, update ovladačů=0.
nebral bych to ani náhodou.

a u takového shitu očekávat ovladače pro 64-bit os? dneska je apríl?

Zalezi od koho kupujes,myslim predajca!!Pretoze mam Acera(viac vyrobkov) a vsetko slape,dokonca i spolahlivo..Skor by som povedal,ze HP je taky zm....,ktory je zbytocne predrazeny a furt na nom nieco odchadza..
Nechem chvalit,ale mam notasa od Bohemii(Barbone)a ma super vydrz baterii,da sa dobre skonfigurovat a ma slusny servis(ten som sice este nemal moznost vyskusat,pretoze notas napriek mojmu zaobchadzaniu drzi skvele!).A zalezi i na cene..Fugitsu-Siemens ma tiez velmi slusne konfiguracie a super cenu!

Ja som za Dell a prikupenie NBD zaruky (Latitude a ine "firemne" notebooky a takisto XPS uz ju maju v cene). Pri poruche zavolas, povies, co tomu je a do nasledujuceho pracovneho dna pride technik a na mieste opravi. Zatial mam 2 notebooky Dell, jeden Inspiron a jeden Latitude a ziadny problem - az na 9-clankovu bateriu, ktorej asi po roku klesla kapacita o stvrtinu.