Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejspolehlivejsi značka notebooků

Dobry den,
planuji si koupit NB.Chtel bych se optat ktera ze znacek NBů je nejspolehlivejsi? :)

Změna předmětu, původně: Nejspolehlivejsi značka
V první chvíli jsem myslel nějakou dopravní značku a chtěl napsat ty červené vodorovné zvýrazněné... :-) (LaKr) (Kráťa)

Zadna, kazdy ma sve preference... rozhoduj se dle zaruky (NBD, carry-in, on-site)...

Voditko muze byt, ze cim levnejsi, tim se to nekde musi projevit (tim je znamy ACER a UMAX). To vsak neznamena, ze nejdrazsi je nejspolehlivejsi.

Spolehlivost kousku pro firemni ucely je vetsinou vyssi, nez pro domacnosti. Firemni vsak maji chudsi vybavu za stejne penize. (maji mene "kur*itek")

Já si stále pletl Acer a Asus, jelikož mi pár lidí říkalo, že jeden z nich nebrat (a to jsem právě nevěděl který, až jsem si udělal mnemotechnickou pomůcku Acer=naffer a koupil HP. Moc se mi líbí a také proto, že má jakous normální klávesnici (ale to jde možná o zvyk).

* ff=s