Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešenoAnketa Úprava Kategórií

Dobrý deň,

hodne často sa stáva že tý čo chcú aby ste im poradili nejaký notebook vyberú kategóriu "PC sestava" namiesto "hardware", tý čo zas potrebujú poradiť s monitorom tak "hardware" namiesto "periférie"

preto ma napadlo zmeniť / upraviť kategórie nasledovne:

PC zostavy zostáva
HardWare zostáva
Software zostáva
Periférie zostáva s premenovaním na "monitory a periférie".
Nová kategória -> Notebooky (alebo premenovať HardWare na "Notebooky a jiný hardware".)
Mobily zostáva s premenovaním na "mobily a tablety".
Programovanie premenovať na "Programovanie a vývoj"
Internet premenovať na "Internet a siete" alebo na "počítačové siete".
Ostatné kategórie by tiež zostali.

Aký názor na to máte vy?

Súhlasíte?

40%
8%
0%
32%
12%
8%

keď už niečo premenovať a upraviť,tak pc zostavy a notebooky,monitor je periféria a hardware zároveň,notebooky majú bližšie k pc zostavám ako ku kategorii "iný hardware",to už potom radšej kategorie "stolné počítače"-"notebooky"-"ostatné mobilné zariadenia"....a potom sa tu z toho ukategoriujeme....keď už upraviť kategoriu programovanie,tak upraviť na "programovanie a vývoj aplikácií/programov" , lebo vývoj sám o sebe môže znamenať aj vývoj hodinového mechanizmu,kockatého kolesa....

Já bych kategorie spíš zrušil.

Rozhodně nejdu na poradnu proto, abych si přečetl dotazy v kategorii "PC sestavy". Prostě čtu "Předměty" a když mě zaujme, tak kliknu...

Aspoň by tu ubyly komentáře "máš to ve špatné kategorii" a moderátorům by ubyla práce s přesouváním do správné...

Kategorie mi nevadí,mohu si třeba vypnout ty,které mi nezajímají nebo jim nerozumím a radit v nich tedy nebudu.
I když je pravda,že při zadávání dotazu hlavně u nových návštěvníků Poradny to rozdělování může trochu mást.
Ale alespoň ta kategorie Notebooky by se určitě hodila.