Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Duplicity v Excelu

Dobry vecer,

Mam subor, kde sa nachadzaju duplicitne data. V stlpcoch A,B,E,G su duplicitne udaje, ktore by som potrebovala odstranit, s tym ze hodnoty v stlpcoch C,D,F by zostali povodne. Na druhej zalozke prikladam vzor ako by to asi malo vypadat. Skusala som to aj cez kontingencnu tabulku, ale bohuzial mam vsetko duplicitne. Relane sa jedna o 425 zmluv, ale mam ich 2388:-(

Změna předmětu, původně: Duplicity (host)
Změna kategorie, původně: Operační systémy (host)

Samozrejme, ze som to skusala aj cez data a odobrat duplicity, ale to nie je spravne, vysledok je nezmysl. Ja potrebujem odstranit duplicity len určitých stlpcov s tym, ze ostatne data zostanu bez zmeny tak jako som to prilozila v subore.