Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program TrustedInstaller přebral vlastnictví a nejde změnit

Zdravím, mám problém s odinstalováním/přejmenováním apod. souborů aplikací...atd.Zjistil jsem, že to dělá program TrustedInstaller, prakticky se udělal v mém ntb vlastníkem. Našel jsem návod jak se toho zbavit, tím, že dám právě v zabezpečení vlastníka jako sebe a ne trusted installer, jenže on mě ke změně vlastníka nepustí. Takže jsem v koncích, někdo kdo by prosím poradil co s tím?
Obnova v tomhle by byl velký problém
Díky :)

Normálně to ale změnit jde, máš to asi nabořené.
Můžeš to zkusit odbořit pomocí sfc a dism.
Nebo můžeš cokoliv (regedit, explorer, total commander...) spustit jako trusted installer, na netu existuje na to spoustaprogramů, dokonce mám sesmolený i svůj, a s programem spuštěným jako trusted installer by změna jít měla určitě.