Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procenta v Excelu

Zdravím, potreboval bych poradit, jak na vzorec pripadne jak zapsat odečet deseti procent. Abych to upresnil:

Situace je taková, že mam excel soubor a v nem v sloupci ceny v eurech a potreboval bych od kazde automaticky potom rozkopirovat vzorec, aby od dané částky se odečetlo deset procent. Počítat a prepisovat ručne, to by bylo do nekonečna, proto se ptám, jestli nefunguje nejaka jina, lepsi cesta. Díky moc.

Ta nová hodnota musí nahradit tu starou. Takhle se to dá? Zkoušel jsem, ale nejak to nešlo bez toho, aniž by se vysledek nezapsal do bunky a sloupce vedle. Ja to potrebuji misto te stare 100% hodnoty, ale aby tam ted cena byla 90%. V tom samém slopci a buňce.

To je dokument plný textu a čísel, kde nikde nemá být nic nového. Kazda bunka v tomto pripade bude odkazovat na nejakou jinde vytvorenou, ale to tam nemuze byt. Pripadne skryt ji pak nejak? Bylo mi receno, ze teda si to udela firma sama - kde mam brigadu a s tímhle jsem se setkal poprvé. Takze cesta jak na to musí být.