Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatná srozumitelnost AVI filmu

Zdravim. Mám tady jeden AVI film, jehož zvuk (MPEG Layer-3) stojí dost za prd, protože českej dabing je přimíchanej k původní originální zvukový stopě. Není skoro vůbec rozumět ani češtině ani angličtině. Je nějaká šance jak to vylepšit? Ideální by bylo, kdyby se povedlo odstranit buď původní znění anebo českej dabing. Moc v to ani nedoufám, ale třeba někdo poradí. Dík

Bych řekl, že šance je mizivá.
---
Jedná se o jeden zvukový proud že? Ne o dva zvukové proudy (avi umožňuje) a player to slavně míchá do hromady.
----
Co máš na výběr:
1. Demuxni kousek zvuku (třeba avidemux/audio/uložit stopu a potom v audacity ustřihnout kousek) a někam ho nahraj (třeba edisk.cz)- třeba s tím místní audiofilové hnou a potlačí jeden dabing.
2. Muxnout do filmu jinou stopu (už dobrou).

Jedná se o tento film: http://uloz.to/504876/prvni-liga-major-league-1987- .avi
Zvuk: MP3, 2 channels, 129kbit/s

No jo, já jsem si toho nevšimnul (mám ten film teprve pár minut) - opravdu je to DUAL channels. Přehrával jsem to ve WMP11 a tam se to asi přepínat nedá, nebo snad ano? (popř. prosím jak?)

Při přehrávání V Nero ShowTime se dá mezi jednotlivými kanály přepínat klávesou "H"
(1.kanál-ENG, 2.kanál-CZ)