Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako vytvorit z videa nahraneho v DVD rekorderi DVD s menu?

Nahral som na DVD rekorderi Philips video z VHS, to ma svoje menu a tak som chcel spravit jednoduche menu, prip. kapitoly a napalit to na DVD. Mam niekolko programov, tak som myslel ze to bude jednoduche, ale...

- Windows DVD Maker (sucast Windows Vista) mi vypisal ze zaznam je prilis dlhy, aj ked povodne video sa na DVD zmesti, ziadnu moznost zmenit kvalitu som nenasiel.

- Zwei-Stein (freeware) pravdepodobne podporuje ako vystup len wmv.

- Ulead Video Studio 8 po problemoch s nacitanim videa (musel som premenovat subory, koncovky, aj tak to neslo na prvykrat) sa tvaril ze je vsetko OK, konvertoval video asi 2 hodiny, potom na 99% vypisal chybu (Unable to convert video...).

- Nero Vision Essentials 7 (ktory som dostal k napalovacke) nechce nacitat video (345MB-ove VOBy), ani po premenovani koncoviek - to nechapem (edit: Nero nechce nacitat asi nic okrem AVI a WMV, pri MOV zamrzne, nenacita ziadny MPEG ani MPEG2).

Mozno by to slo v kombinacii roznych programov, ale tomu som sa chcel vyhnut, navyse budem coskoro potrebovat vytvorit vela takychto DVD. Nepoznate nejaky sposob, najlepsie jeden prip. 2 freeware programy, ktore by so zvladli, hlavne jednoducho a intuitivne? Pokial mozno aby sa v nom dalo aj strihat a aby uz mal nejake pripravene menu pre rozne prilezitosti. Ale hlavne aby fungoval.

Vdaka.

Mam Windows Vista Home Premium 32 bit.

Dik, ale chcel som radsej nieco free, ak nie free, tak overene, ale neviem ci nie je problem niekde inde, aj ked je zvlastne ze jeden program to nevie nacitat, iny vie, ale na konci komprimovania vyhodi chybu...

Rad by som sprevadzkoval Windows DVD Maker (ten funguje bezchybne, ale nejde tam nastavit nizsia kvalita ak je zaznam prilis dlhy), alebo Nero Vision, aj ked ten velmi nepoznam a neviem ako je na tom s vytvaranim menu (kedze mi subory nedokazal ani nacitat).