Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cerna obrazovka

Dobrý den,při zapnuti pc černá obrazovka. Zkoušel jsem vše odpojit a zapojit,cmos.. Pořád nic. Nějaká rada? Jestli to bude baterii.. Nebo mi odešel procesor,grafarna,ramky.. Nevim.. Děkuju moc za odpověd

Grafiku jsem koupil zvlast. OS windows10. Aktualizace jsem zadne neprovadel. Jen jsem si hral v biosu vcera v nastaveni protoze jsem mel pomale pc. Tak jsem tam nastavil abych mel vic HZ asi na desce a pak jeste tam bylo boost grafiky standart,fast,turbo tak jsem dal fast. Celej den mi to slo normalne. A dnes kdyz to zapnu cerna obrazovka. Takze mi odesla kvuli tomu grafika?

[TiP] ~ Pokus se pripojit z jiného PC, NTB pres "vzdalenou plochu".
- Tak alespon muzes zjistit, zda-li je vinikem HW nebo neco jiného, projetim nejakych zakladnich parametru jako ve spravci zarizeni a podobne.
* Popripade ke spusteni opravnych nastroju.

- Nevim jestli vidis alespon spusteni PC = BIOS, boot. Kde by slo pouzit instalacni médimum (ze kterého nabootujes misto HDD) k oprave systému.
* V pripade ze je cerno uz ze startu PC, bych prozatim z PC vse nepotrebné odpojil a PC nastartoval jen ze zakladnimi prvky.

- :i: Pripojeni ke vzdalené plose jde i pomoci Android tablet : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.rdc.android, nemusi jit hned o dalsi PC, nebo NTB.

Ma VGA. Ale mel se driv problem s vystupem na GK tak sem si koupil redukci a dal to na jinej vystup. Jako ja nevim co to blazni. Ale driv jsem mel taky cernou obrazovku a mel sem spatne rozliseni tak to ukazovalo ze je to nepodporovany rezim. Ted to neukazuje a je mi to divne