Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cerna obrazovka

Dobrý den,při zapnuti pc černá obrazovka. Zkoušel jsem vše odpojit a zapojit,cmos.. Pořád nic. Nějaká rada? Jestli to bude baterii.. Nebo mi odešel procesor,grafarna,ramky.. Nevim.. Děkuju moc za odpověd

[TiP] ~ Pokus se pripojit z jiného PC, NTB pres "vzdalenou plochu".
- Tak alespon muzes zjistit, zda-li je vinikem HW nebo neco jiného, projetim nejakych zakladnich parametru jako ve spravci zarizeni a podobne.
* Popripade ke spusteni opravnych nastroju.