Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cerna obrazovka

Dobrý den,při zapnuti pc černá obrazovka. Zkoušel jsem vše odpojit a zapojit,cmos.. Pořád nic. Nějaká rada? Jestli to bude baterii.. Nebo mi odešel procesor,grafarna,ramky.. Nevim.. Děkuju moc za odpověd

[TiP] ~ Pokus se pripojit z jiného PC, NTB pres "vzdalenou plochu".
- Tak alespon muzes zjistit, zda-li je vinikem HW nebo neco jiného, projetim nejakych zakladnich parametru jako ve spravci zarizeni a podobne.
* Popripade ke spusteni opravnych nastroju.

- Nevim jestli vidis alespon spusteni PC = BIOS, boot. Kde by slo pouzit instalacni médimum (ze kterého nabootujes misto HDD) k oprave systému.
* V pripade ze je cerno uz ze startu PC, bych prozatim z PC vse nepotrebné odpojil a PC nastartoval jen ze zakladnimi prvky.

- :i: Pripojeni ke vzdalené plose jde i pomoci Android tablet : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.rdc.android, nemusi jit hned o dalsi PC, nebo NTB.

Ma VGA. Ale mel se driv problem s vystupem na GK tak sem si koupil redukci a dal to na jinej vystup. Jako ja nevim co to blazni. Ale driv jsem mel taky cernou obrazovku a mel sem spatne rozliseni tak to ukazovalo ze je to nepodporovany rezim. Ted to neukazuje a je mi to divne