Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox

Zdravím

Kdykoliv chci spustit prohlížeč mozillu tak vůbec nereaguje. Když na něj kliknu tak se chvíli točí kolečko jakože se zapíná, ale prohlížeč se přesto nespustí. Ve správci úloh se mi zobrazuje, že běží ale reálně nefunguje už mi to takhle dvakrát dělalo tak jsem celej prohlížeč přeinstalovala ale po dvou měsících se to dělo znova tak znova reinstal, ale po třetí se mi to už dělat nechce co s tím

Aspoň něco. Pro každý případ zazálohuj - pokud nemáš - svoje záložky. Hesla do různých služeb snad máš mimo FF zazálohované. Kdyby bylo nejhůř, máš na co navázat ;-)

Jesli se ti "samy od sebe" kazí profily, prověď tu hloubkovou kontrolu na malware (podrobnosti všude kolem). Antivir nestačí, viry už dnes nejsou nejrozšířenější hrozbou.