Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vrácení zboží /reklamace

Zdravím,

jaké jsou práva zákazníka z pohledu reklamace / vrácení zboží?
Došlo nám zboží, které nefunguje správně. Reklamace by trvala dlouho. Zboží vrátíme v reklamní lhůtě 14 dnů.
Může nás za to prodejce tahat, že to nefunguje a je to naše chyba?

Tak jestli jste zboží poškodili, pak to samozřejmě něco stát bude - bez ohledu na to, jestli jste to zvládli za dva dny či týden.
Pokud vrátíte zboží bez známek opotřebení včetně kompletního příslušenství a v původním balení, neměl by po vás prodejce nic chtít.