Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adnow na poradne

zdravim,

mohli by ste odstranit adnow z poradne? bez adblockeru to prekryva aj kusy stranky a okrem toho reklami su tam nechutne... sice sa taka reklama na poradne nevyskytuje casto, ale i tak dost prekaza.

pre debilov: nemam adware, testovano na 6 strojoch, 2 s novonainstalovanym voknom.

Uz som to tu vysvetloval mame klasicky adsense, co vam Google ponukne je na zaklade jeho algoritmov a my do toho takmer neviee zasiahnut. Mozeme urcit, ktore konkretne stranky chceme zablokovat, ale neviem urcit co sa vam konkretne zobrazi.
Preco vam Google ponuka prasarny je zahadou, ale nie je to urcite nasa vina.

no ukazuje to všetkým, ale zvláštne že práve len na poradne,... takže

ale nie je to urcite nasa vina.

sa mi zdá ako výmluva, alebo potom Google nejak špeciálne pre Vašu stránku dáva iné reklamy?... zvláštne že na iných webstránkach adsense takéto reklamy nezobrazuje, zaujímavé že na poradne to zobrazuje všetkým, ktorý nemajú zablokované reklamy,... samozrejme že sa to nezobrazuje v každom vlákne. Ale napríklad v tomto vlákne sa to zobrazuje: https://pc.poradna.net/questions/2817421-cierny-dym-z-pc-hori

Jo, urcite tu nedavaji takovy reklamy naschal, to flegovi verim, ale proste jak pise Kurt, chapu to tak, ze Google z nejakyho duvodu vyhodnotil tenhle web jako obsah pro dospely a prska sem veci, ktery normalni web v reklame nechce. Nic moc se s tim neda delat, ja tomu rozumim, nakonec to pisu v podpisu, ze Google je zlo. Holt dokud bude trhu s reklamama vevodit neschopnej Google, tak uzivatel ma jedinou moznost, reklamy zablokovat. Se s tim smir, dal si to musis poresit na tve strane, pokud te to vytaci.

Jn,... ale proč na jiných weboch google dáva normálne reklami? proč na žiadnych iných weboch nevidím plesnivé nohy, hypertenziu, a obdobné veci? zas neverím že správcovia webu poradni že to nevedia vôbec nijako ovplivniť.... minimálne môžu dať display: none; v prípade týchto reklám,... čož je i maximálne dobré riešenie. A hlavne to vedia blokovať, lebo jak vidíš z mojho výpisu hore,... adnow sťahuje svoj špecifický JS

Tomu nerozumim, ale kdyz te Google hodi do nejake skatulky, tak s tim nic neudelas. Vim to z vlastni zkusenosti, kdy me Google s jinou sluzbou poskodil a ikdyz nakonec uznali chybu na jejich strane, mne sluzbu nechali vypnutou a vykaslali se na me, takze uplne chapu, ze ikdyby to s nima admin poradny resil, tak jim je to naprosto volny a nic nikdo nevyresi, s tim se musis smirit, zlvast kdyz to v zasade jde poresit na tve strane.

Mimochodem, tohle je spravna pripominka. Pokud tu ma Mlocik problem s tim, ze z nejakeho duvodu potrebuje pouzivat Chrome na Androidu, tak soubor hosts preci na Androidu funguje take, takze pokud si Mlocik udela na telefonu root, tak mu nic nebrani ho tam vrazit at uz naprimo nebo pomoci aplikace jako je treba AdAway. (Vyzkouseno, pouzivam.)

Vzdycky je to neco za neco, ja mam posledni dva telefony Samsungy S4 a S5 a u jednoho jsem cekal dva mesice po koupi a u druhyho tri, potom jsem to risknul a rootnul to, cimz se u Samce porusi KNOX a je po zaruce, ale vyplatilo se mi to, founy mam doted.

Tak sem si na Tvůj popud vypnul na pc adblock a na odkazované stránce na mě vyběhlo toto: viz obr.
Abych řek pravdu vidím to poprvé, protože bez adblocku nelezu nikam a na mobilu používám operu, která má funkci k blokování reklamy v sobě.

Možná Google ve své neskonalé moudrosti usoudil, že všichni co navštěvují poradnu mají zvýšený krevní tlak v důsledku řešení problémů s PC :puff:

To je zaujimave, na svojom nb nepouzivam adblock a ziadnu taku reklamu tam nemam, toto pisem z nb, ktory prave instalujem a aj po niekolkych refreshoch a kliani na otazky dostavam same "relevantne" reklamy...MS, Tesco, Excel kurzy...atd, ziaden tlak ani nic pre dospelych.

- Nejdriv zakladas vlakna kde se loucis (v realite na sebe jen upozornujes) "uvadis ze sem nebudes chodit", a pak resis chod poradny a jeji vzhled ? Ty nebudes moc normalni vid ?
PS : Nezapomen na to tvé pokakané minuskovani (na vic se stejne nevzmuzes a nemas).