Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto darček na vianoce - BAN, díky Kurte

Situácia:

JA: napíšem blahoželanie k vianociam formou zdrojového kódu v jazyku C.
OCh: arogantným prístupom ma "odpáli", v troch vláknach napíše "Zas na sebe jen upozurnuje..", v jednom k tomu + "Mel ten kreténskej prispevek smazat uplne."... to mi ako zakazuje vinšovať, no sry že som si nevšimol že jedno vlákno z blahozelaniami už existuje. Provokuje,... (môžete si prečítať: https://pc.poradna.net/questions/2818764-24-12 a https://pc.poradna.net/questions/2804038-adnow-na-poradne a https://pc.poradna.net/questions/2818849-novy-monitor-jak-zapojit-a-odzkouset)
JA: naňho reaguje, a dovolil som si raz napsať "pal do piče z môjho vlákna"
Kurt: zmazal môj príspevok, ok uznal som oprávnene, i když se divím proč nezmaže značne provokačné a arogantné príspevky pana COh.
JA: napíšem znova príspevok, v tomto prípade v omnoho jemnejšie forme, tak že som nijak neporušoval pravidlá daným príspevkom.
Kurt: zmaže, zabanuje ma.

tak teraz sa môžem lúčiť ASI zrejme definitívne na dobro. Nie len ASI Dočastne, aby to mesiace v stovkách príspevkoch mi neprizvukoval niekto, že som sa vrátil po nejakej dobe. A nazval ma kvôli tomu chorým človekom.

Toľko ku spravodlivosti zde na poradne... tak toto sú teda vianoce. To Vám poviem.

(napsané z mojho Internetu (ešte že mám dynamickú IP), ale nebojte, len jednou, viac tu psát kým nedostanem unban nebudem.... sa môžem na to abych obchádzal bany. Nejsem OCh, ktorý tu ban inak už pod 2 inými nickami mal. Žejo?! Nemysli si pane OCh že z tvojej skladby viet a prístupu nerozoznám kto ste.

Dík za spravodlivosť... Je zaujímavé že problém mám s ludmi, len tými, ktorý sa objavia tesne po tom čo sa zabanuje akože "iný" človek, s ktorým som mal problém predtým.

Tak aspoň zvyšku poprajem nech máte štastnejší nový rok na poradne.
Ze si nedate pokoj aspon na vianoce...myslim, ze vsetko uz bolo povedane, viac asi netreba. (fleg)

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nechápu jednu věc - když ti je tady tak ubližováno a furt si na něco a na někoho stěžuješ, proč sem…
host 24.12.2018 22:39
host
Nechápu jednu věc - když ti je tady tak ubližováno a furt si na něco a na někoho stěžuješ, proč sem…
Mlocik97-zabanovanej 24.12.2018 22:44
Mlocik97-zabanovanej
Tím, že dáváš Xoxovi mínuska systematicky, bez vazby na to, co doopravdy píše, se jen zbytečně shazu…
touchwood 24.12.2018 22:50
touchwood
Nedela to sam, upozornoval jsem na to nekolikrat, ze by bylo na zvazeni, zda minuska plni svuj ucel…
RMX 24.12.2018 23:07
RMX
Bylo by pekne, kdyby uzivatele prestali tyto naschvali delat, ale pravdepodobne neprestanou no kdyb…
Mlocik97-zabanovanej 24.12.2018 23:31
Mlocik97-zabanovanej
Je mi do toho lautr fuk, že prskáš lámaným čechomoravskoslovakizmom skutočne ďaleko, ale ak radíš, z…
Nuda 24.12.2018 23:52
Nuda
su urovňovo je v slovenčine minimalne bežná a správna fráza... miešanie jazykou, uznávam, ale nemysl… nový
Mlocik97-zabanovanej 24.12.2018 23:57
Mlocik97-zabanovanej
Tady už je to jak u blbých na dvorku. Tak dlouho ses choval jak blbeček, až jsi dostal přes pysk. Te… nový
Prasak 25.12.2018 00:32
Prasak
nechovam se jak blbecek... len sa nechavam vyprovokovat, to je pravda. A neknucim za to ze mam ban,… poslední
Mlocik97-issues 25.12.2018 01:37
Mlocik97-issues

Nechápu jednu věc - když ti je tady tak ubližováno a furt si na něco a na někoho stěžuješ, proč sem teda chodíš?

Už jednou jsi sliboval že odcházíš, asi jsi čekal, že tě bude někdo přemlouvat, což se nestalo, tak jsi chodil stále dál. Nezlob se, ale takovým chováním se akorát zesměšňuješ a ztrapňuješ.

Místo toho, abychom odpovídali na dotazy v poradně, musíme neustale řešit tvoje chování. A tím svým nesmyslným minusovanim jsi taky myslím naštval dost lidí. Kdyz ti někdo vadí, tak na něho přece nemusíš reagovat a všichni budou spokojení. Ale asi je marný ti něco takovýho vysvětlovat, nečekám, že to pochopíš.

Nechápu jednu věc - když ti je tady tak ubližováno a furt si na něco a na někoho stěžuješ, proč sem teda chodíš?

Protože chcem radiť tazateľom, chcem pomôcť. A ne neni mi tady furt ubližováno každým... ale stále len dvomi ľudmi dookola. Akurát pod inými nickami.

Už jednou jsi sliboval že odcházíš, asi jsi čekal, že tě bude někdo přemlouvat, což se nestalo

stalo sa, premlouvali ma traja, vrátane Sambilionka. ;-) no Sambilionk nie úplne premlouval tak že by sme viedli dlhú konverzáciu ale v jednom príspevku to zmínil, zvyšných dvoch si ani nepamätám kto to psal, uznávam, rok staré príspevky si fakt nemusím pamätať do detailu, najmä když ich tu píšem stovky mesačne.

A tím svým nesmyslným minusovanim jsi taky myslím naštval dost lidí.

vtipné že trafím mínusko práve XoXovi pod xyz účtami. Na počet plusiek sa ale nepozeráš? Chápem že človek si pamätá len to špatné, a to dobré si nepamätá tak dobré... Plusko až tak nepoteší, jak mínusko naštve... hm

Ale asi je marný ti něco takovýho vysvětlovat, nečekám, že to pochopíš.

pravda. Som asi moc tvrdohlavej ;-)

Nedela to sam, upozornoval jsem na to nekolikrat, ze by bylo na zvazeni, zda minuska plni svuj ucel a zda nejsou spis na skodu. Bylo by pekne, kdyby uzivatele prestali tyto naschvali delat, ale pravdepodobne neprestanou, tak by bylo na zvazeni, zda vubec ma smysl neco jako minus u prispevku vubec mit.

Bylo by pekne, kdyby uzivatele prestali tyto naschvali delat, ale pravdepodobne neprestanou

no kdyby to bylo naschvál... podivné že minimálne 10 členovia (pravidelný prispievači) poradne s mojimi mínuskami problém nemajú. A ani ja neveštím že OCh = XoXo.. ale súhlasím, možno bolo toto zavedenie plusiek a mínusiek úplný nezmysel,... alebo aspoň mínusiek. Len když to ostatný používajú, tak si nútený to taky používať aby boli tvoje príspevky chápané že sú úrovnovo kvality (resp. tohoto hlasovacieho systému) na "úrovni". Inak si pohřben mínuskama, čož sa prekvapivo deje tebe sa deje i mne, taky od určitých ludí. Len zaujímavé že v tom prípade som taky týždeň skúšal psát pod iným nickom a mínuska som nemal. Vtedy sa dá pochopiť čo je mínuskovanie z dôvodu nesúhlasu a mínuskovanie z dôvodu princípu kto to napsal. Prekvapivo, na tento príspevok ti dám plusko. (A ne neni to kvôli tomu že bych chcel zakryť svoje činy, ale kvôli tomuto že si napsal nečo, s čím súhlasím, len nechápem prečo rozumne píšeš len pri takýchto kritických situáciách a v riešení veľkej bitky).

Je mi do toho lautr fuk, že prskáš lámaným čechomoravskoslovakizmom skutočne ďaleko, ale ak radíš, zvládni pravopis. Aspoň tie hrúbky v množnom čísle kolú oči. No a slovný zvrat "sú úrovnovo" je pecka.

"no kdyby to bylo naschvál... podivné že minimálne 10 členovia (pravidelný prispievači) poradne s mojimi mínuskami problém nemajú. A ani ja neveštím že OCh = XoXo.. ale súhlasím, možno bolo toto zavedenie plusiek a mínusiek úplný nezmysel,... alebo aspoň mínusiek. Len když to ostatný používajú, tak si nútený to taky používať aby boli tvoje príspevky chápané že sú úrovnovo kvality (resp. tohoto hlasovacieho systému) na "úrovni". Inak si pohřben mínuskama, čož sa prekvapivo deje tebe sa deje i mne, taky od určitých ludí. Len zaujímavé že v tom prípade som taky týždeň skúšal psát pod iným nickom a mínuska som nemal. Vtedy sa dá pochopiť čo je mínuskovanie z dôvodu nesúhlasu a mínuskovanie z dôvodu princípu kto to napsal. Prekvapivo, na tento príspevok ti dám plusko. (A ne neni to kvôli tomu že bych chcel zakryť svoje činy, ale kvôli tomuto že si napsal nečo, s čím súhlasím, len nechápem prečo rozumne píšeš len pri takýchto kritických situáciách a v riešení veľkej bitky)."

su urovňovo je v slovenčine minimalne bežná a správna fráza... miešanie jazykou, uznávam, ale nemyslím si že to by mal byť dôvod prečo by malo byť človeku zakázané radiť, a ktorého človeka by ste mali zbiť. Každý rozumie čo píšem aj napriek gramatickým chybám či miešaniu jazykov... samozrejme když už je to na tom tak špatne, že úrovňovo to dosiahne úroveň titanika, tak to už....

Zpět do poradny Nahoru