Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaká je intenzita elektromagnetického záření?

Dobrý den,
moc vás prosím o info. Potřebovala bych vědět, jaká intenzita (počítám, že to je SAR?) působí na člověka za těchto situací:
1) telefon při telefonování těsně u těla
2) wifi cca 2 metry od těla
3) vysílač BTS namířený přímo do oken, za kterými stojí daná osoba, cca 40 metrů
4) vysílač radia 5kW ve vzdálenosti cca 150 - 200 m

Nechci přesná čísla, to by ani spočítat zřejmě nešlo, jde mi o řády....

Nechci vás provokovat tvrzeními, že jsem na elmg. zář. citlivá. Mám to mnoha slepými pokusy ověřené, ano, jsem.
Vadí mi telefon přímo u hlavy, do deseti minut je zaručena migréna. Pokud jsem pár hodin u wifi a blízko (cca metr),
vadí mi i ta, příznaky jsou trochu jiné, ale nevyskytují se u ničeho jiného, takže taky potvrzené...
Podobně jako wifi to bylo i při pobytu naproti vysílače, ale to jsem absolvovala jen jednou, tak jestli to bylo tím, říct jistě nemůžu. Radiový vysílač, zdá se, nevadí...

Ještě mám dotaz, jak se jednotlivé wifi liší intenzitou? Konkrétně tato http://www.directindustry.com/prod/cisco-systems/product-61398-1653701.html, máme ji v kanceláři, je nějak silnější než ty klasické domácí bez antén?

Jak klesá intenzita (SAR) se vzdáleností? Dá se nějak zjistit, kolik na člověka působí SAR v daném místě?
(dá se koupit nějaké měřidlo apod.?).

Moc děkuji, je to opravdu velmi důležité.

Moje poznatky vlivu žiarenia na živé organizmy dospely k názoru, že SAR spôsobuje len pocit tepla, alebo pálenia. Je to hodota, ktorá udáva hľbku vniku žiarenia do organizmu.
Pre iné sprievodné javy spojené s elmg.žiarením na ľudský organizmus je potrebné hladať vyjadrenia a názory ľudí, ktorí o tom vedia viac ako vedci vo výskumných ústavoch a niesú platený telco firmami. Na jedného takého môžem poskytnúť kontakt ak mu chceš napísať. Je to človek, ktorý sa v minulosti s tým zaoberal v armáde. Inak povedané je to človek, ktorý má informácie z prvej ruky a hovorí, že intenzita môže byť aj 100x menšia ako má wifi, podstatná je iná hodnota o ktorej sa nikde nepíše, preto o nej nikto nevie. Ovšem armádny výskum v tejto oblasti je starý snáď aj viac ako 50 rokov.
Stači sa zaujímať o zbraňové systémy moderného elektronického boja. Existujú tzv.neusmrcujúce zbrane, ktoré pracujú na rovnakom princípe akurát sú omnoho, omnho účinnejšie a vedia privodiť poškodenie zdravia okamžite a to aj zásadného charakteru.

Milostivá, furt je to "analogové", ale to je jedno. To jsou mi starosti, nechcete se raději odstínit od naší hvězdy?! Ta je mnohem větším zdrojem elmag. záření a to nejen toho neionizujícího! A tato planeta koneckonců také a předpokládá se, že bez ionizujícího pozadí by se život tady ani nevyvinul.
Jo, to ještě nevíte, co je tady nejen na letištích. Ještě nedávno tady "pálily" nejen P12/P18 a to byl jiný impulsní výkon. Radar u Volchova měl snad v impulsu až 1 MW do úzkého paprsku.

Vidím to na antimigrénovú žalobu, ktorú pre jej úspešnosť zaistí prizvaný znalec z odboru elektromagnetického žiarenia, dvaja lekári neurológovia, pavedátor psychológ a sociológ.

Ak nemáš v úmysle zabaliť sa do dvoch vrstiev alobalu, zmeň pitný režim, stravovacie a pohybové návyky so znížením prísunov alergénov a mliečnych, neskvasených bielkovín.

Vhodná je práve teraz v zimnom období očistná kúra lymfatických uzlín a žlčových ciest v játrách:

https://www.liecenie.info/zdrava-vyziva/ocistne-kury/lymfaticka-kura/

http://obchod.alternativnamedicina.eu/produkt/glauberova-sol

http://www.alternativnamedicina.eu/p/13

Až prelúskaš celé fórum, aplikuješ kúru na sebe, budeš behať ako rybička zbavená migrény a strachu z wifi.

http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=24&t=558&sid=193532c2f555ca51148a89f55d172c1f

Zajačická sakra zdražela z ceny 1,7.-Kčs za 0,7dcl na 2€ za 0,5litra (na Slovensku 140.-Kč za liter Zaječickej).

Glauberka (Epsonka) heptahydrát MgSO4·7H2O v kryštalickej forme je v lekárni dostať za pár halierov.

Hygienická stanice? No tak jednak jsem tam pracovala, takže vím, jací "odborníci" tam pracují a jednak co se týče norem pro toto, před rokem tuším 2001 byly normy 10x přísnější, pak se ze dne na den desetkrát zmírnili. Že by lidi začali být 10x míň citliví ze dne na den? To je asi podobné, jako když někdo řekne, to by se přece neprodávalo, kdyby to bylo škodlivé...A bude za blba...Protože x věcí v obchodě je a bude škodlivých, hračky, potraviny atd. Není v silách jakékoliv kontrolní skupiny či lidí to všechno prověřit...Co se týče hraček se kontroluje 10%, na víc není kapacita...Zbývá se řídit selským rozumem, intuicí...A to v tomto případě...Výsměch a oddanost "těm, co to určitě ví a proto to ve velkém pustili s klidným srdcem mezi lidi" není na místě...Takový profesor patofyziologie UK u nás, Vožeh to považuje za největší experiment na lidech...Když se nad tím zamyslíte, je to pravda. Copak to někdo roky před tak masovým rozšířením na lidech testoval? Jo, testovali to na myších a zjistili, jak jim vesele mutovala DNA, tak to na lidech ani raději nedomýšlí, jinak by to mohli zase zrušit...Což nejde, byly by to příliš velké finanční ztráty....

Urcite stale neni vsechno vyzkoumane a i ja jsem narazil na to, ze v nejakem miste spim lepe a v nejakem hure. Nekdy to vysvetlit lze a nekdy ne. Jako dite jsem mel nad hlavou bronzovy kriz JK a z iracionalniho strachu, ze na me spadne, jsem se moc nevyspal. :-) Nebo naopak se mi spalo lepe kdyz jsem mel hlavu otocenou ke zdi, coz si vysvetluji tim, ze u zdi byl vzduch chladnejsi, ale presne taky nevim proc.