Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - Dobrá aplikace pro připojení/správu NVR (D-Link DNR-2020-04P) a jak ji nastavit?

Dobrý den,

Vím, že už to řeším dlouho, ale prostě mi to nedá spát - viz. 2834487-d-link-dnr-2020-04p-network-video-recorder-android-aplikace-pro-zobrazeni-kamer

Abych to shrnul - Mám 16 kamer (7 x DCS-932L, 8 x DCS‑4633EV + DCS‑4703E) zapojené do DNR-2020-04P

Na Androidu mě napadli pouze k dvě možnosti zobrazení (Přes prohlížeč nebo aplikaci)

S prohlížečem to nikam nevede. Plugin ActiveX (pro zobrazení kamer) podporuje pouze IE, který na Android nikdy nevznikl. Použití pluginu IE TAB, který to otevře "jakoby" v IE sice vyřešilo problém s nefunkčností na starších Windows/IE, ale na Androidu je to k ničemu, když se to nepřizpůsobuje obrazovce. Aktualizace na Firmware u kamer sice existovala, ale taky to problém nevyřešilo.

Jediné možnost je teda zobrazit to přes aplikaci. JustConnect+ (doporučený výrobcem) se sice připojí, ale zobrazuje pouze zrnění nebo statický obraz - nepoužitelné. S jinými aplikacemi se mi nepodařilo připojit, protože měli jiné nastavení a nějak hluboce jsem si tím nezabýval, ale je to jediné řešení. (Výrobce mi zatím neodpověděl)

iVMS-4500 vypadá slibně, ale nepodařilo se mi připojit. V JustConnect+ jsem zadal pouze název, adresu, přihlašovací jméno a heslo, avšak tady je navíc ještě port.

Co tam mám, prosím Vás, zadat, když v JustConnect+ zadávám adresu ve tvaru XX.XX.X.XX:8888? Zadat do adresy pouze IP a číslo za : použít jako PORT nefunguje. Nebo znáte lepší aplikaci?

Děkuji

A četl jsi manuál? Když se takhle ptáš, asi ne.

Kamery podporují pouze HTTP (80), HTTPS (443) a RTSP (554).
U video rekordéru není zmínka o portech. Je tam napsáno jenom JustConnect.
Aplikace D-ViewCam Mobile je zastaralá a nepodporuje dnešní kamery.

U Hikvision je 6 dostupných portů (oproti D-Linku navíc Server, WebSocket, WebSockets).

Z toho plyne, že tato oblast není pro uživatele zdokumentována a jediný, kdo to může vědět, je sám výrobce.

Porty 80 a 443 slouží pro browser.
Port 554 je pro multimediální přehrávač typu VLC, který se dokáže napojit na stream.
Komunikace na portech výše probíhá naprosto jiným způsobem jako v prípadě tvé aplikace.

Zkus tam zadat porty 5150 a 5160 příp. obráceně.

Abych to shrnul. Zkoušel jsem několik D-Link aplikací. Jenže, všechny sloužily buď k přímému připojení kamer nebo bylo nutné vybrat zařízení, a to mé tam nebylo. Dokonce, v jednom případě aplikace vypadala úplně stejně jako JustConnect+, ale nefungovala, což vzhledem ke katastrofálnímu hodnocení nebylo nic překvapivého.

Aplikaci DLink IP Cam Viewer by OWLR bych hodil bokem, protože všechno nasvědčuje tomu, že slouží pouze k přímému připojení kamer.
To samé i s D-View Cam Mobile, vzhledem k tomu, jak je zastaralá a hodnocení nemá taky nějak uspokojivé.

Takže bych skončil u aplikace D-Link CCTV - jsou dvě varianty D-Link CCTV a D-Link Smart CCTV

Verze Smart je "novější", ale je nutné si bezplatně vytvořit účet.

Bohužel, ani s jednou se mi nepodařilo připojit. Zařízení lze přidat, ale nelze se na něj napojit.

Jak to, prosím Vás, mám nastavit?

Děkuji