Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WordPress - Jak testovat jeho funkčnost?

Dobrý den,

Nedávno jsem zde řešil nemožnost aktualizace WordPress - věčně to hlásilo, že nešlo zkopírovat nějaký specifických soubor.

Ale, včera jsem to dal aktualizovat a prošlo to. Zatím jsem nenašel problém, ale přesto mám pochybnosti v jeho funkčnost.

Nevíte, prosím Vás, jak WordPress testovat? Ať už pomocí pluginu nebo jiným způsobem.

Děkuji

Když máš pochybnosti, můžeš WP vyresetovat.

WordPress Database Reset

A plugin that allows you to skip the 5 minute installation and reset WordPress's database back to its original state.

A v menu Nástroje Wordpressu je položka Stav webu.

Zde se dozvíte veškeré kritické informace o konfiguraci WordPressu a položkách vyžadující vaši pozornost.

Stav webu pochopitelně hlásí upozornění, ale nic, co by bylo nutné sem vypisovat.

A co se týče toho resetování, nejslibněji vypadá tento plugin

RESETTING WILL DELETE: all posts, pages, custom post types, comments, media entries, users

V mém případě mi stačí pouze zálohovat stránky a nahrané soubory.

Co ale, prosím Vás, znamená, že smaže uživatele? Momentálně je tam uživatel pouze jeden (pod kterým jsem přihlášený). To smaže i jeho?

Díky

Nevím co dělá ten tvůj plugin.

Reset WP znamená to, že se promaže databáze, tzn. uvede WP do výchozího stavu. K tomu jsou tam možnosti, že se nemusí mazat všechno - jen volitelné tabulky. Měl by to dělat někdo, kdo ví, co dělá.

I na zálohování celého (nebo částí WP) existují pluginy.

Jak testovat jeho funkčnost?

- Worpress nebo tvojich stranek ?
- Jestli stranek :

CheckMyWebsite https://www.dareboost.com/fr/features
Reference SEO / HTML tools od Google WEB_master, nebo bez zalozeni uctu pomoci SearchConsole :search_console.google (kontroluje i balise HTML, kod, upozorneni jestli pouzivas moc velké obrazky, doporuceni etc)
* Jeslti Plugin, tak nech minimalne spustenej Akismet (anti-spam), nebo nainstalujuj "Health Check". Spis bych se zameril na Plugin zalozené na kontrole zabezpeceni, kontrola souboru jejich prav (jestli nemaji otevreny zapis), verze PHP etc.
Na plan stranek / vytoverni XML, nahled na roboty staci kdy nainstalujes All in One SEO Pack

- Worpress nebo tvojich stranek ?

WordPressu, jestli je správně nainstalovaný.

CheckMyWebsite https://www.dareboost.com/fr/features

Nevím, proč dáváš odkaz ve francouzštině, ale vypadá to velmi dobře. Jenže, já nechci testovat bezpečnost ani výkon (aspoň zatím ne) a oba zmíněné pluginy znám a používám je.

Ale, v souvislosti s problematickou aktualizací, bych potřeboval něco na testování souborů. Jestli není narušena jeho integrita - např. kvůli poškození souboru nebo se soubor (právě kvůli nemožnosti ho zkopírovat) zachoval z předešlé verze a proto, s novou verzí, nefunguje správně.

Existuje něco takového?

Děkuji

Nevím, proč dáváš odkaz ve francouzštině, ale vypadá to velmi dobře

- Protoze se v té zemi nachazim, tak se mi automaticky domena spusti na FR, je tezké pouzit pravy klik -> prelozit "cestina" ?
- Aha, MichalDM , nejses to nahodu ty co hledal ty sablony ? Jsem se mel nejdrive podivat na prezdivku , usetril bych si cas.