Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WordPress - Jak testovat jeho funkčnost?

Dobrý den,

Nedávno jsem zde řešil nemožnost aktualizace WordPress - věčně to hlásilo, že nešlo zkopírovat nějaký specifických soubor.

Ale, včera jsem to dal aktualizovat a prošlo to. Zatím jsem nenašel problém, ale přesto mám pochybnosti v jeho funkčnost.

Nevíte, prosím Vás, jak WordPress testovat? Ať už pomocí pluginu nebo jiným způsobem.

Děkuji

Když máš pochybnosti, můžeš WP vyresetovat.

WordPress Database Reset

A plugin that allows you to skip the 5 minute installation and reset WordPress's database back to its original state.

A v menu Nástroje Wordpressu je položka Stav webu.

Zde se dozvíte veškeré kritické informace o konfiguraci WordPressu a položkách vyžadující vaši pozornost.

Stav webu pochopitelně hlásí upozornění, ale nic, co by bylo nutné sem vypisovat.

A co se týče toho resetování, nejslibněji vypadá tento plugin

RESETTING WILL DELETE: all posts, pages, custom post types, comments, media entries, users

V mém případě mi stačí pouze zálohovat stránky a nahrané soubory.

Co ale, prosím Vás, znamená, že smaže uživatele? Momentálně je tam uživatel pouze jeden (pod kterým jsem přihlášený). To smaže i jeho?

Díky

Nevím co dělá ten tvůj plugin.

Reset WP znamená to, že se promaže databáze, tzn. uvede WP do výchozího stavu. K tomu jsou tam možnosti, že se nemusí mazat všechno - jen volitelné tabulky. Měl by to dělat někdo, kdo ví, co dělá.

I na zálohování celého (nebo částí WP) existují pluginy.