Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Whatsapp současně na mobilu i na tabletu

Zdravím.
Manželka má mobil plus k tomu tablet bez SIM pouze s wifi. Když jsem ji tablet asi před rokem pořídil, tak se mi podařilo WA zprovoznit na telefonu i na tabletu a bylo jedno, na čem ho spustila. Fungovalo to.

Teď to delší dobu na tabletu nepoužívala a když chtěla WA na tabletu použít, tak se zobrazil požadavek na autorizaci. OK, zadám číslo telefonu, na telefon přijde ověřovací SMS a kód zadám na tabletu a na tabletu WA funguje. Jenže to tím ověřením na tabletu přestalo fungovat na telefonu, kde chce WA při spuštění taky ověřit. Po ověření na telefonu to funguje na telefonu a zase to přestane fungovat na tabletu. Atd. pořád dokola.

Něco asi dělám blbě, ale nevím co. Je nějaký postup, jak to provést aby to zase fungovalo paralelně jak na telefonu, tak i na tabletu?

Díky za nasměrování.

Řešení:

Ne, bohuzel zaostaly WA neumi byt aktivni na vice zarizeni naraz. Na druhem zarizeni jedine prez WA Web

karel 31.08.2019 21:21
karel
Ta angličtina je děsná, ale jako obrázkový návod by to mohlo stačit. Až se k tabletu dostanu, vyzkou…
yorg 31.08.2019 21:49
yorg
Tak smůla. Jednak je o app mimo store, ale to by tak nevadilo, ale po spuštění vyžaduje instalaci Fi…
yorg 01.09.2019 11:59
yorg
Já jsem onehdy (asi dva roky ago) řešil podobný problém s Viberem. Stačilo se lognout (na stejný úče…
mif 01.09.2019 12:14
mif
Myslíš google účet? Pokud ano, tak telefon Samsung Glaxy J5 a tablet Huawei Mediapad T5 jsou na stej…
yorg 01.09.2019 12:29
yorg
Na gúgla vidím na všech strojích. Já popisuju Viber, který je mimo účet páně gúgla. Tvoji aplikaci n…
mif 01.09.2019 12:35
mif
Neurážej se, to chytřejší nebylo na zdejší poradnu ani na tebe. To bylo na mě. Prostě tomu asi neroz…
yorg 01.09.2019 13:15
yorg
Ne, bohuzel zaostaly WA neumi byt aktivni na vice zarizeni naraz. Na druhem zarizeni jedine prez WA…
CalebCox 01.09.2019 17:11
CalebCox

Tento postup funguje pro případ, že na tabletu budu spouštět WA přes prohlížeč a ten se musí vždy znovu přepnout do zobrazení pro stolní počítač. To sice funguje, ale nesáhne to obsah předchozích konverzací. Pokud na tabletu spustím app, tak to vyžaduje autorizaci. A pokud znovu jako výchozí aktivovat v app tablet, končí opět hláškou, zkus to za xyz hodin.

I když na https://messagingapplab.com/how-to-use-whatsapp-on-two-devices-at-the-same-time/ píšou, že to jsou jednoduché kroky, tak evidentně asi ne pro každého a ne vždy.

Já jsem onehdy (asi dva roky ago) řešil podobný problém s Viberem. Stačilo se lognout (na stejný účet) v novém bazmeku, na starém to vygenerovalo QR - stačilo ofotit (ani to ne, jen namířit foťák) a hotovo. Nebude to v tvé službě podobně?