Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hacker (že jsem prej navštívila nějaké porno stránky)

Dobrý den,
můžete mi někdo poradit? Přišel mi mail, neotvírala jsem ho, ale viděla jsem, že to posílá hacker a že jsem prej navštívila nějaké porno stránky. Víc jsem neviděla, protože jsem to neotevřela. Zprávu jsem smazala, ale po třech dnech mi přišla další zpráva, že je to poslední upozornění. Smazala jsem všechny maily a zrušila mailovou schránku, která však bude odstraněna až za 6 dnů. Moje maily jsem odeslala na jinou mailovou adresu.
Prosím o radu, může se ještě něco stát? Můžou hackeři najít i schránku, kam jsem maily zkopírovala? Mailová schránka byla na seznam.cz
Děkuji za radu.
Změna předmětu, původně: Hacker (Kráťa)

loading...

Děkuji za radu Vám i všem ostatním. Bála jsem se, že mi můžou napadnout i bankovní účty, když mi do mailu chodí zůstatky na účtě. Tak jsem radši všechno smazala a převedla na jiný účet. Tu práci bych ale nepřála ani nepříteli :)))). Do všech organizací a přátelům napsat je docela fuška. Příště budu chytřejší :) Díky ještě jednou.

Žiadny hacker sa nekoná!
Už v oboch republikách (SK a CZ) bolo X prípadov takýchto e-mailov.
Jednoducho nejaký bazmeg niekde vyštrachá tvoju e-mailovú adresu (často preliezajú FB, Twitter, Instagram a podobné siete) a SKÚŠAJÚ, kto na to skočí.
Jednoducho - takýto e-mail VYMAZAŤ a NEREAGOVAŤ na neho.
Často na to používajú tzv. ten-minute-email - napíše a po 10-tich minútach odrazu zmizne. Ak by si si porovnala - istotne tie e-maily nebudú z rovnakej adresy. A pokiaľ áno - tak to bude z nejakých krajín, kde absentuje akákoľvek kontrola a e-mail si môže založiť bez overovania ktokoľvek.

Zas až tak prosté to není, již jsem dostal podobné emaily i s názvem schránky a skutečným heslem, které jsem u ni před časem používal, ale pak naštěstí na naléhání paranoidního providera, který asi až tak paranoidní nebyl nebo měl máslo na hlavě, jsem u ni změnil heslo. Takže asi nějaká skutečná data opravdu unikla a kdo má stále původní heslo, tak může mít napadenou schránku. Pak jsem samozřejmě dostal kvantum podobných emailů bez skutečného hesla, kde to opravdu jenom někdo zkoušel bez nějakého reálného podkladu.

To já vím, ovšem proto to není o nic méně nebezpečné. Otázkou je, jestli tu DB vůbec někdo testoval nebo ji jenom použil pro dané emaily. Pokud ano a heslo by bylo funkční, tak by mohl získat hodně cenných informací podle toho, k čemu daný email sloužil. Když vyděračský email žádné reálné heslo neobsahuje, tak je to pouhá amatérská kopie emailů s heslem s nadějí, že se přesto někdo nachytá a výkupné pošle ...

Jo, taky jsem dostal takovy mail, ze me pry ma natocenyho predni kamerou co u toho delam a sestrihal to dohromady s tim na co koukam a ze mam zajimavy vkus a ze to posle vsem mym kontaktum a ze se mi naboural do pocitace a stahnul vsechna data a ma tam programy co modifikovaly windows tak, ze je neodhali a spoustu dalsich kecu.

Zacneme treba tim, jak asi dokazal sestrihat moje obrazky s tim pornem, kdyz predni kameru na pocitaci nemam, na notebooku mam prelepenou a navic ho (s vyjimkou MHD, kde na porno fakt nekoukam) pouzivam zasadne se zavrenym vikem a za monitorem, ke kteremu je pripojeny - i kdyby prokouknul nepruhlednou samolepku, tak uvidi maximalne klavesnici. I kdyby tohle poresil, tak stejne neuvidi skr ten monitor ... ze by mi snad kecal?

Ze se mi naboural do pocitace se mi taky verit nechce, kontrolni soucty systemu sedi, zadne necekane procesy tam nebezi.

Ze jeho programy Windows neodhali bych mu i veril, kde nic neni, ani smrt nebere a stejne jako na mojem pocitaci nejsou jeho programy, tak tam nejsou ani Windows, ktere by eventualne mohlo neco modifikovat.

Ze by mi stahnul vsechna data a ja si nevsimnul, ze mi z pocitace najednou odteklo prez pul Terra navic oproti beznym prenosum - navic po neprilis rychle lince?

Tak tomu fakt verim ale uplne stejne jako te mlade krasne ruske divence, co se do me zamilovala, kdyz videla na instagramu moje uzasne fotky (az na to ze instagram nemam).

A te druhe, co me sleduje na Facebooku a strasne se ji libim ja osobne - no FB nemam taky a pokud bych uz uhranul nejakou osmnactku, tak to fyzickou krasou fakt nebude.

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Muzu te uklidnit, ze jsem tyto stejne e-maily dostal i ja, kameru nemam, ani si nedelam dobre. Pokud by ses nechtela stat obeti takovych e-mailu, nesmela by si s ni ani nakupovat na e-shopech apod. Krom teto neresti jsem se stal milionarem, sdedil sidlo, vyhral dovolenou a zamiloval se do me jakysi kamil, vojak v izraeli. Mam se ja spatne?

Mě poslední dobou akorát tak nějaký nigerijec 20% provize, když mu pomůžu prodat zlato. Jinak různé viagry a spořiče elektřiny, akademické tituly jen za peníze a podobné nesmysly jsou běžné. Už dlouho žádná výhra, třeba 20 milionů britských rybníků :-) (pozn. pond=rybník, pound=libra).

To už je klasika, poslední dobou se změnilo jen to, že výkupné chtěji v bitcoinech a píšou to v dolarech, dřív to psali rovnou v bitcoinech. Jinak mi to chodí už několik let.
Jsou to anonymy, takže si ani nemůžu vyžádat kopii toho, jak se ukájim u porna (porno mě nezajímá, vyrostl jsem v době, kdy se plejboje a nej reporty prodávaly vedle housek, takže v tom nespatřuju nic mimnořádného, nemám ani webkameru (mám několik zažízení té třídy jako usb mikroskop (lupa) a podobně, ale tam hacker natočí možná texturu stolu, pokud je to vůbec zapnuté)), bylo by to i pro mě poučné.
Vůbec bych se tím neznepokojoval, alespoň já se tím neznepokojuju, protože různých spamů mi chodí desítky týdně zvlášť do pracovní schránky.

Mně dnes přišla poslední výzva před zveřejněním. Tak ať si poslouží, aspoň svět uvidí, jaký jsem ve svém věku ještě chlapík. A ten vořech si u toho taky může zamasturbovat.
:-D:-D:-D:beer:

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/clanek/spionsky-virus-nataci-uzivatele-kdyz-sleduje-eroticke-stranky-40296255?dop-ab-variant=9&seq-no=4&source=hp

Nějací dementi si myslí, že budu klikat na odkazy v nevyžádaných emajlech od neznámých odesilatelů.
https://pc.poradna.net/questions/1688575-prisel-mi-emajl-nevim-co-si-o-nem-myslet
Kromě těchto expertů mi přišly podobné emajly z nějakého antikvariátu co jsem tam koupil nějakou knížku a z qelbu, kde jsem kupoval nějaké šminky pro manželku.
[87942-aaa-jpg]