Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Excel, složitý nepřímý odkaz

Excel 2007.
Nevím si rady se složitým nepřímým odkazem.

Mám listy L-1 až L-30, v nich vždy v buňce A1 nějakou hodnotu. Na jiném listu PLAT mám rozevírací seznam, kde si vybírám příslušný list L-1 až L-30. A potřebuji, aby na tomto listu PLAT v buňce C3 se objevila hodnota A1 podle toho, jaký list L-?? v rozevíracím seznamu zvolím.

Pro potřeby nepřímého odkazu jsem si na listu PLAT vytvořil pomocné hodnoty, abych mohl definovat to, že chci hodnotu buňky A1

- v buňce X10 mám A
- v buňce Y10 mám 1

Pokud by šlo o list L-2, mám to takto (funkční):

=NEPŘÍMÝ.ODKAZ("'L-2'!"&X10&Y10)

Nedokážu se ale vypořádat s tím listem L-1 až L-30, jak dostat to označení příslušného listu do toho vzorečku před !
Klidně za pomocí dalších pomocných buněk, kde bych mohl nějak spojit "L-" a "číslo 1-30" (abych vytvořil řetězec "L-1", "L-2" atd. a ten nějak dosadil před ! do toho nepřímého odkazu.

Díky moc za pomoc.

Tak asi vím, vytvořil jsem si v D4 pomocí CONCATENATE řetězec s 'L-?'!A1 a pak použil =nepřímý.odkaz(d4)
Z rozevíracího seznamu při výběru se mi "doplní" příslušný list, "za pomlčkou" L-
Ještě to testuji..

edit:
funguje, vyřešenoi :)

..ono to zadání bylo složitější, tady jsem to prezentoval zjednodušeně..