Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vlozeni titulku do filmu natrvalo

Prosim poradil by mi nekdo program na vlozeni titulku do filmu natrvalo. Nasel jsem nejakej avi recomp, ale ten funguje jenom na avi filmy jak napovida nazev. Ale vetsina filmu co stahnu jsou mp4 nebo mkv. Existuje takovej program? S mamkou koukame radi na filmy ale ona nenavidi titulky nestiha potom sledovat co se deje ve filmu kdyz to cte. Zkousel jsem klasicky zpusob, ze jsem do slozky s filmem hodil titulky, ale nekdy jsou spatne citelne v nekterych scenach a za druhe tam neni ceska diakritika na tv samsungu, takze pulka slov nejde poradne ani precist. Diky za odpoved :)

Řešení:

Zkousel jsem klasicky zpusob, ze jsem do slozky s filmem hodil titulky

Pokiaľ tento spôsob funguje, tak je to väčšinou lepšia voľba.

ale nekdy jsou spatne citelne v nekterych scenach

Spôsob zobrazenia titulkov sa dá zvyčajne prispôsobiť priamo v nastaveniach TV.

a za druhe tam neni ceska diakritika na tv samsungu, takze pulka slov nejde poradne ani precist

Toto môže byť spôsobené len nesprávnym kódovaním súboru s titulkami, čo sa dá zmeniť dnes už asi v každom textovom editore.

... jen doplním, že řešením může být propojení TV a PC např. HDMI kabelem a pouštět filmy přímo z PC - tam je k dispozici mnohem více možností nastavení v přehrávači a lepší podpora video formátů. Odpadne také kopírování filmů na flešku/externí disk.

Akorat velmi nepohodlnym resenim... jako nouzovka proc ne, nekde se pripojit k televizi a neco pustit, ale pro trvale pouziti neprakticke.
Kopirovani na disk - to lze taky resit prehravanim ze site, at uz z vlastniho zdroje nebo z nektere z VOD sluzeb.

Verim ze televize urcite bude mit nastaveni titulku a i uprava kodovani pro spravne zobrazeni znaku neni takovy problem. Kodovat titulky primo do videa nedava smysl

Protoze porad budu zapojovat PC? Bude prekazet kabel? Nebo teda vyhradim jedno PC na prehravani....
A co ovladani? Mys, klavesnice?! Ale notak... to fakt ma k pohodli dost daleko...
Behat s flashkou to same...
Predstavit si ze neco takoveho delam pokazde kdyz se chci divat (v TV nemam zapojenou antenu)....

Ale kdyz je nekdo kolenovrt a je mu lito tech par korun za VOD sluzbu, to je pak tezke...