Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Výkonný počítač do 550€/14000 korun

Hľadám ten najvýkonnejší počítač čo môžem získať za 550€ alebo 14000 korun. Aby utiahol novodobé hry ako je Csgo, fortnite, PUBG... Som v týchto veciach úplne drevo takže si vybrať neviem. Bojím sa len toho, že si kúpim počítač, a po chvíli zistím že je ešte horší ako ten minulý

Dotaz vyřešen, na hloupé příspěvky je kategorie Pokec, na ještě hloupější Debaty.net. (host)

Řešení:

To sám fakt nedám a pochybuje že niaky môj kamarád to dokáže.

ten člověk nikdy neslyšel slovo ovladače. to bude ještě druhý stejný porod jak toto.

jasně, oný w10 se "nějak" nainstaluje sám. ale když se někomu všechno musí napsat 3x, nedělám si iluze.

To už toľko? Tak to radši Linux, ten je zadarmo... :-D (robím si srandu)

Chrome nebo Firefox stiahnete cez Edge, alebo ak Vám vyhovuje Edge ktorý je predinštalovaný vo Windowse, môžete používať aj ten.

Tak to sem zkopíruju ještě jednou, ale nedělám si iluze.

Dodání produktu

1ks legálního licenčního klíče pro Windows 10 Professional prostřednictvím e-mailu
odkaz ke stažení ISO souboru (nahradí nám instalační DVD)
manuál pro celou instalaci + plnou podporu z mé strany při instalaci + aktivaci

Teď můžeš zase napsat, že to není ze Slovenska a budou tě chtít okrást o pět euro.

Môže nájsť toto isté aj na bazos.sk
To je ze Slovenska,....