Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak Fuckbooku nemuset dat mobilni cislo

Dobry den,
zakladam si Fuckbook a ten odporny prohnily smiracky smradlavy Fuckbook si vynucuje zadat mobilni cislo, jinak me nepusti dal. potrebuji to nejak obejit, udelat, abych nemusel mobilni cislo zadavat.
-Vzdyt zadavani mobilniho cisla prece nikdy nebylo, vzdy v dobach vetsi slusnosti a mensiho totalitniho smirovani prece vzdy stacil jen e-mail a overovaci kod zaslany na e-mailem pro oveteni platnosti e-mailu a trada, ucet byl zaregistrovan bez buzerace a znasilnovani fyzickeho soukromi.
-Navic mobilni cislo zadat stejne nemuzu ani kdybych chtel (coz sice nechci protoze premyslim, ale kdyby...), jelikoz jsem si Fuckbook zakladal uz driv jednou na stredni skole na jiny e-mail a tehdy jsem soukromi jeste moc neresil, tak jsem mu cislo dal, ten Fuckbookovy ucet ze stredni uz je sice zruseny, ale i tak stejne mobilni cislo mi to nevezme, coz je fakt humus a nelogicky perverz.
-Co je kteremu uchylnemu smirakovi po mych citlivych fyzickych udajich jao je mobilni cislo? Zvlaste kdyz nikdy driv nebylo potreba a stacil vzdy jen platby e-mail a overovaci kod na e-mail a bypo hotovo.
-To za chvili smirovaci totalita a znasilnovani fyzickeho soukromi dojde tak daleko, ze pro zalozeni Fuckbooku budu muset krome cisla donest i vzorek krve, moci, a bezpecnostni proverky obou rodicu a vsech prarodicu a prapribuznych do 7. kolene???
-Nechci davat tak citlivy fyzicky udaj spojitelny primo s fyzickou osobou, jako je mobilni cislo, takove pochybne smiracke neduveryhodne perverzni spolecnosti co prodava soukroma data reklamnim firmam po celem svete a pro kterou soukromi a etika nic neznamena, ktera se zajima jen o vo nejvyssi absolutne nemoralni financni zisky.

Ale ten ucet potrebuji pro ucely prace a pracovni komunikace a propagace, jinak bych FB klidne poslal nekam a nemel bych potrebu registrace na takove smiracke odpadni perverzni dementni fekalni zumpe internetu s fekalnim enormne kriticky neefektivnim zdrojovym kodem.

Co mam tedy delat, abych smirackemu perverznimu uchylovi, proti kteremu je i Velky Bratr zelenac, nemusel davat tak citlivy fyzicky udaj jako mobilni cislo a mohl mit ucet?

Dekuji.

PS: Jo a prosim, odpovedi opravdu jen k tematu. Jestli je nekdo opravdu tak zvraceny exhibicionista ze sebevetsimu smirackemu uchylovi sdeli sebecitlivejsi udaj jako PIN k bankovni karte, kod karty a datum platnosti a poradi mi:"Kasli na to, bud taky blbec a sdel vsechno jako ja.", tak to fakt nelze povazovat za radu od mysliciho cloveka.

Dekuji.

Řešení:

Nikdo tě to nenutí používat. Pokavad s tím máš až takový problém, prostě ho nepoužívej.

Ano i ne. Mas pravdu i nemas pravdu.

Sice me nikdo nenuti stylem ze mi nikdo vylozene nedrzi pistoli u hlavy a nerika: "Musis si zalozit Fuckbook, nebo Te zastrelim!", ale na druhou stranu soucasnou debilni dobou debilnich vsudevlezlych vsuderozlezlych uchvatitelskych az usurpatorskych asocialnich siti je clovek v cim dal vic pripadech vicemene doslova nucen a nasilne tlacen tyto pekelne vsuderozlezle debilni vyDobytky hyperblbermoderni doby pouzivat, jinak je mu v cim dal vic pripadech cim dal vic znemozneno fungovat nejen spolecensky, ale casto i pracovne i na urovnich cim dal vetsiho poctu fulltime-zamestnani i parttime-zamestnani i vnitropracovni komunikace.

Takze vlastne doslova de facto i de iure nasilne cim dal vic nuti a doba podle smerovani soucasneho vyvoje vypada ze bude cim dal horsi a cim dal debilnejsi.

Nevadilo by mi - fakt by mi nevadilo - za ucelem zisku pro pracovni, propagacni a jine NEOSOBNI ucely si zalozit sebeidiotstejsi vlezlou uchylnou asocialni sit (jestli neco idiotstejsiho uchylnejsiho vlezlejsiho a horsiho nez Fuckbook existuje? Asi ne, ze.), kdyby dana prasarna prasosit byla oddelena od meho mimopracovniho osobniho soukromeho zivota a od mych fyzickych citlivych udaju!

Melete nesmysly. Jsem aktivne na internetu od te doby co byl tady rozumne dostupny (ano, pamatuju doby 9,6k - 14,4k modemu), jsem online cely pracovni den a vetsinu volneho casu - a zadny ucet na Facebooku nemam, nechci a nepotrebuju. Nesouhlasite s podminkami - nepouzivejte, neni to nic co NUTNE potrebujete. Ne, nepotrebujete.

Také jsem měl pocit, že to šlo. A když něco takového chtěl, stačilo chvíli počkat a on si to rozmyslel, přišlo mi, že to jenom zkouší, co jsem ochotný, byť pod nějakou bohulibou záminkou, prozradit. Nešlo jen o telefon, to byl jednou email a heslo k němu, sken občanky, kreditku a co já ještě vím a to se čas od času objevovalo a vypadalo to, jako že přes to vlak nejede, ale za pár dní, jakoby se nechumelilo. Ale to už bude pár let (možná i 10) co jsem tam nebyl.

Mam jen jeden profil. Ovsem prihlasuju se k nemu pouze z mobilu. Facebooku zjevne nedela prihlasovani z vice zarizeni moc dobre. Od te doby, co jsem zacal FB pouzivat ciste na mobilu ani jeden docasny BAN.

-----

Nikdo to teda tady nezkousel?

Oficialne FB na svem webu uvadi, ze pro registraci a prihlaseni na PC staci email.

Presne od doby, kdy pomalu ale jiste zacina nastupovat totalita kontroly, ovladani, smirovani a moci a vlezlosti i na internetu. (Nedokazu to datovat presne, jde to bohuzel presne pomalu postupne podle rceni: "Zaba v hrnci pomalu se varici vody aby si zaba nevsimla nebezpeci a nemohla se zachranit oproti situaci kdy se voda vari skokove ihned tak by se zaba mohla zachranit.").

Driv opravdu pri registraci na Fuckbook stacil jenom platny e-mail, na ktery byl dorucen registracni kod, ktery dany nestastnik zakladajici si Fuckbook do Fuckbooku zadal pro potvrzeni:
a) ze e-mail je platny a zaroven
b) ze je e-mail skutecne toho nestastnika zakladajiciho si Fuckbook.

Dnes uz smirovaci a ovladaci totalita na netu dorostla uz do zrudnych rozmeru a uz plnohodnotne potvrzeni e-mailu proste nestaci, mi se to taky "To se mi nelibi.".

Jestli to tak pujde dal a nikdo nic neudela, tak za chvilku opravdu bude pro registraci do sebevetsi idiotoviny (spousta mikroidiotu se ochotne adaptuje a inspiruje makroidioty, obrovksymi mocnymi zlymi nemoralnimi totalitnimi korporacemi porusujicimi a nasledne i nasilne diktujicimi pravidla) bude nutne potreba vzorek krve, moci, kostni drene, kuze, sken oka, otisk prstu, cislo OP a rodne cislo, cisla a hesla bankovnich karet a pojisteni a dukladne bezpecnostni proverky vsech predku do 7. kolene a za byt jen naznaceni nazoru mirne jineho nez uchyloslunickarskeho u uzivatele vyrazi dvere ozbrojene komando ideopolicie aby ho idioticky uchylne slunickarsky politicky-korektne zastrelilo.

Tu ide viac menej o bezpečnosť sľušných, poctivých, pracovitých občanov s retroaktívnou kontrolou naviazanou na vymožiteľnosť práva v prípade potencionálnych páchateľov teroristických zločinov v prípade tr.činu verejného Ohovárania, Výtržníctva, Krivého obvinenia, antipolitických, antisociálnych zásahov s výsledným cieľom páchateľa k brutálnej zmene politických zriadení inými krvilačnými, dobyvačnými, americkými, soros_kapitaľistickými, západnými, dekadetnými, mnou nemenovanými zlomocnosťami, spáchaných cestou Facebooku, spáchaných násilím na holubičej povahe inteľignetných, logicky VŠ vzdeľaných, rozhľadených, študovaných, poslušných národov a národností vo svete s vlastným vedomím. https://lnk.sk/ruJ4
-------------------------------

Vy si budete s Nudou rozumět.Nadávat na totalitu,politiku,úřady,šmírování a šikanu umí stejně jako Ty.Tj.jedna věta k věci,20 vět zbytečných keců okolo.Tak si to ale pište někde jinde než tady,stejně ty dlouhé bláboly nikdo celé nečte.Nebo napiš rovnou Zuckerbergovi,ať ta pravidla kvůli Tobě na FB změní.:-)

K tématu. Sežeň si jinou LEVNOU SIM kartu, kterou pak vyhodíš. V Penny marketu se dá koupit 02 karta za 50,-Kč. Nebo si dej inzerát, že koupíš levnou kartu. Já jich koupil jednou asi 15 po 19,-Kč za kus. Nebo hledej ve vyhledavači levná SIM karta. Nebo se podívaje na Heuréku, prodávají se datové karty od T-mobilu ve výprodejích asi za 39,-Kč. Je to sice datová karta, volat z ní nejde, ale SMS na ni dojde.Vzhledem k poštovnému by se ti ale vyplatilo vzít víc kusů, jinak je lepší pro jednu dojít do Penny nebo někam, kde prodávájí O2 karty.

Ta je sice zdarma, ale není anonymní. Pokud mu to nevadí, může si jí objednat. Pokud vadí, napsal jsem i jiné varianty. Psalo se totiž o případech, kdy někdo, kdo si takto sim-kartu objednal a potom přešel k jinému operátorovi na lepší nabídku s jiným novým číslem, tak tuto zdarma zaslanou kartu někomu věnoval. Ten v zahraničí využíval nějaké služby a než se karta zablokovala, nastala ta útrata do mínusu. Člověk by si myslel, že se to na nula Kč zasekne, ale v zahraničí to má prodlení. Alespoň dříve mělo.Takže ten dotyčný, co si objednal kartu sice zdarma,tak to nakonec musel uhradit on ten dluh, protože si to objednal on na své jméno. Já osobně mám velmi špatnou zkušenost s paušálem a na jméno bych si v životě už nic takového nevzal. Na konkrétní 4 čísla myslím, bylo volání zdarma u jistého operátora, čísla šlo měnit, takže jsem toho využíval a naposledy došlo k nějaké chybě a hovory na číslo, které jsem udal, tam mi volání účtovali. Chtěli po mně 10.000,-Kč za měsíc. Nic jsem nezaplatil, reklamoval to a odjel do zahraničí.Mezitím se to dostalo na Policii, protože jsem bylo mimo ČR. Když jsem se to po návratu po roce dozvěděl, tak jsem se naštval, vytisknul jsem asi 30 stránek A4 všech hovorů, barevně jsem označil všechna volání, která mi byla účtována neoprávněně,zůstal zbytek k úhradě 3.000,-Kč, které jsem zaplatil a tím to skončilo. Od té doby raději používám výhradně anonymní předplacené karty. Proto jsem mu napsal další možnosti.

K čemu taková zbytečně radikální řešení? Ať změní práci... Šlo mu pouze o tel.číslo. Stačí si za 50,-Kč koupit anonymní kartu, nahlásit číslo, které pak stejně nebude používat a je to vyřešené. Kartu pak hodí do kanálu a nemusí přece hned měnit zaměstnání.

Ano, pokud budu puntíčkář a vezmu to doslovně, že nechce dát ŽÁDNÉ mobilní číslo, pak máš pravdu. Snad logicky jsem usuzoval, že nechce dát vlastní tel.číslo, které skutečně používá. A pokud koupí jiné za 39,-Kč nebo 50,-Kč a jednorázově ho použije (nebo víckrát jen na to podobné) a pak hodí do kanálu, že to splní jeho záměr.Konec konců sám odpovídal, že 200,-Kč se mu nechce dát. Z toho jsem usoudil, že 39,-Kč by už pro něj nemusel být extra velký výdaj, když už mu o něco jde.

Ja ti rozumiem. Existujú ludia, ktorí dnes mobil vôbec nemajú (nech už na to majú dôvod akýkoľvek). To si už môže rovno požičať mobil kolegu v práci.
Luboš : Šmírovanie nebolo prvoplánové. Ide o to aby sa nevytvárali účty mrtvych duší. Ak "nevytŕčaš" nikoho nezaujímaš. Ak nechceš použiť svoj mobil, tak určite ani svoju pravú identitu.