Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FreeRapid Downloader 0.9u4 - nefunkční aktualizace pluginů

Chová se někomu stejně FreeRapid Downloader 0.9u4 - nefunkční aktualizace pluginů?
FR provozovaný na Windows 10 Pro x64. Java je v aktuální verzi. FR se spustí. Pluginy nelze aktualizovat.
Při spuštění stahování z Youtube nebo České televize zobrazí ve sloupci "Ohadovaný čas" hlášku "CHYBA - Fmt stream map not found".
Chová se to někomu stejně?
Je známé nějaké řešení?
Děkuji za rady.

loading...

Ano, FRD mi take zlobil a odmital aktualizovat nektere pluginy stejne jako tazateli. Pritom na jednom PC v te same siti OK a na jednom nic. Vyresil jsem to uninstallem a pouzivam vyborny JDownloader 2.

Vyhoda JDownloaderu, ze ma Javu separatne jen pro sebe a instaluje se zaroven s programem automaticky, pritom system se tvari, ze tam zadna Java neni. Pro me je to vyhoda, Javu v systemu nechci.

Ne, on netvrdi, ze nefunguji aktualizacni servery, on rika, ze u nej to nejde stahnout. Duvod muze byt jakykoli. Vzhledem k tomu, ze Java nejde ciste odinstalovat tak, aby po sobe nezanechala v systemu zadne stopy a lze predpokladat, ze problem je prave v Jave, doporucuji to vyresit reinstalaci operacniho systemu. Predtim ale samozrejme muze ozkouset reinstal FRD a Javy, u me to vsak nepomohlo.

No a ja take pisu o aktualizaci pluginu! Proste je FRD podelanej program, ktery nekomu funguje a nekomu ne. Jemu to nefunguje, mne to na jednom PC nefungovalo uplne stejne a na jednom to slapalo naprosto ok. Vyresit to neslo, tak pouzivam JDownloader a od te doby jsem nikdy zadny problem nemel. Tim bych to zakoncil, neni co dale resit.

Obávám se, že je problém v Javě, ačkoli je korektně nainstalovaná, FR se spustí a zdánlivě funguje. Domnívám se tak, protože stejný problém s dlouhodobou neschopností aktualizovat pluginy je na Windows 7, 32 bit. Java je v aktuální verzi. Další mojí domněnkou je, že to způsobuje off-line EXE instalátor.

FRD je velmi dobrý program. Je od českého autora a to dává šanci na dlouhodobou udržitelnost.
Nějaký 100% osvědčený způsob na odinstalování Java? Přeinstalovávat kvůli tomu OS nebudu.

FreeRApid D.:
Díky za potvrzení. Jen dodám, že z některých serverů FRD stahuje. Pravděpodobně pouze z těch, které postupem času nevyžadovaly aktualizaci pluginu.

Nol:
Vybíravost FRD k Java potvrzuji, domnívím se, že však nejde o verzi jako takovou, ale o instalátor. Po instalaci off-line EXE instalátoru FRD nešlo spustit. Po instalaci Javy z on-line EXE instalátoru FRD lze spustit. Už to samo o sobě je dost zarážející.

RedMaX:
"Vzhledem k tomu, ze Java nejde ciste odinstalovat tak, aby po sobe nezanechala v systemu zadne stopy a lze predpokladat, ze problem je prave v Jave..."
Je to dost pravděpodobné, viz přebití verze z off-line instalátoru verzí z on-line instalátoru. To pomohlo, ale pravděpodobně při další automatické aktualizaci Javy došlo k fatálnímu problému, který je skrytý a jinde než ve FRD se neprojevuje.

Tak to je divný. Já to zkusil ve třech prohlížečích a všude to funguje stejně. Komentáře pod videem jsou většinou o tom, že to chce peníze, což ale jen dotyční blbě klikají, musí se tam kliknout dole na "with low quality", ne na zelené "Download". Některá stažení jsou prý bez zvuku, ale i to tam jde vybrat z nabídky, jestli to bude s nebo bez zvuku.

Tak jsem udělal další pokus, nenápadná volba "Just let me download in my browser
with low quality", download MP4 360, spustilo se přehrávání. Když dám pravý klik na videu, nabídne "Uložit video jako" a uloží s názvem videoplayback.mp4. Kvalita opravdu LOW bez ohledu na zdroj. Tomu já neříkám, že návod funguje, ty tomu říkáš, že lidi blbě klikají.
Vyzkoušeno v Edge, Chrome, Firefox, všude stejné.

Důvod nefunkčního stahování z YouTube musí být jinde, než v nefunkční aktualizaci pluginů. Ověřeno, že se mi pluginy aktualizují. Přesto otestováno, bohužel neúspěšně na poslední verzi FreeRapid Downloader 1.0beta build #639. V této vyšší verzi taky pokus o stažení videa z adresy https://www.youtube.com/watch?v=MfaxdTjLAeE skončí chybovým hlášením "CHYBA - Soubor na serveru není k dispozici". Máte někdo další nápad jak to řešit a zjistit příčinu?