Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Blogspot.com - jak nastavit šířku stránky?

Zdravím,

když si založím blog v tomto systému, i bez znalosti HTML si jeho vzheld můžu do značné míry upravit podle sebe. Ale jak to udělat tak, aby mi nevyšla "nudle" tenká 660 pixelů? O tom, že to jde, je důkaz třeba tady: www.hp7-deathlyhallows.blogspot.com. Potřebuji k tomu HTML? Pokud ano, kam mám co vložit?

Předem díky.

Změna předmětu, původně: Blogspot.com (host)

Ten blogovací systém neznám, ale buď má po příhlášení do tvého účtu nějakou stránku s nastavením, kde si nadefinuješ šířku stránky nebo (více) pravděpodobně to používá nějaké šablony, kde se šířka definuje v CSS souboru.

Teď jsem kouknul na ten odkaz, který jsi uvedl:

/*
-----------------------------------------------
Blogger Template Style
Name: Minima Black
Designer: Douglas Bowman
URL: www.stopdesign.com
Date: 26 Feb 2004
Updated by: Blogger Team
--------------------------------------------- -- */
/* Variable definitions
====================

#outer-wrapper {
width: 950px;
margin:0 auto;
padding:10px;
text-align:left;
font: normal normal 100% 'Trebuchet MS',Trebuchet,Verdana,Sans-serif;
}

Napiš prosím jak jsi to vyřešil, jaké jsou možnosti aplikace, mám na Blogger.com 5 blogů a některé by potřebovaly upravit na šířku, ale nepodařilo se mi zjistit jak na to a také hodně publikuji a odkládám řešení. Samo se to nenastaví...:))

dobry den
mam iny problem
mam na blogspote založeny blog s fotkami.fotky mam umiestnene v roznych štitkoch napr. pokusy, rodina .... a chcela by som aby sa mi pri kliknuti napr na štitok RODINA zobrazili najskor temy (teda nazvy jedn. prispevkov) a až potom ked kliknem na nazov nejakej temy sa zobrazili fotky k nej