Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BDE Administrator

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kde je problém když mi nejde spustit BDE Administrator (32bit). Když to chci spustit hlásí mi to chybu "Exception EDBEengineError in module BDEADMIN.EXE at 00054F92. An error occurred while attempting to initialize the Borland Database Engine (error $3E06)."
Pravděpodobně to potřebuji spustit kvůli tomu, že mi nejde spustit jeden účetní program, který když ho chci spustit, tak mi hází chybu inicializace BDE. Hledala jsem co to znamená na internetu a dostala se k tomuto problému...

Děkuji

Na toto stačí dieťa predškolského veku:

Do cmd.exe, ako Správca(!), zadaj tento text:

net user administrator /active:yes

Enter

odhlás sa alebo reštart OS.

Vytvorí sa nový účet s čistou plochou.

Tvoj pôvodný zostane, budeš mať na výber medzi obobam účtami na prihlasovacej obrazovke.

Do prihláseného SuperAdmin účtu skús nainštralovať tvoj účtovnícky SW.

Neverím, že bežný užívateľ vie čo sú to registre a ako má niečo vyexportovať a následne to importovať...

Proste programátori onoho účetního sw inštaláciu na 64-bit OS asi nejak zvrzali, alebo s takým niečím vôbec nerátali...

Osobne by som BDE z PC komplet odinštaloval/zmazal a postupoval by som takto: http://www.domesdaybook.net/downloads/installing-the-bde

stiahnúť zip súbor - rozbaliť do C:\temp, spustiť cmd ako admin...to snáď zvládne.