Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Woocommerce čeština překlad

Ahoj, snažím se vytvořit e-shop postavený na Wordpressu (5.4.2) a Woocommerce. Bohužel mám problém s tím, že některé položky nejsou přeloženy do češtiny. Něco jsem zvládnul přeložit pomocí pluginu Translatepress, ale tyhle položky viz obrázek za boha nejdou přepsat. Nějaké řešení ?

Nejsem programátor, ale když mě nějak nasměrujete jsem schopný přepsat kód, kdyby bylo třeba.

Děkuji za rady.

Jo, to jo, špatně jsem to pochopil. Total commander si pamatuju z 90. let nikdy jsem s tím nevyhledával na serveru. Nicméně já tady ty soubory vidím v editoru wordpressu. Ale žádné fráze jako view cart apod. tady nejsou