Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno uBlok uživatelské filtry (syntaxe)

Ahoj,
chci vylepšit uživatelské rozhraní televizního programu iDnes. Díky filtrům v uBlock, které mi poradil kacikac jsem docílil toho, že jsou dobře vidět pořady s titulky a premiéry.
Jenže už mi pár lidí napsalo, že by se jim líbilo ještě "vyhodit" ty fotky a popisky pořadů (ne název pořadu).
Fotky - když udělám filtr

tvprogram.idnes.cz##img:style(display: none !important)

tak zmizí i loga stanic.
A u popisků, které jsou v odstavci, se zase zmenší (při height) i ty ikony ST a Premiéra.
Jak to tedy napsat, aby to blokovalo načítání *.jpg (nebo je zmenšit na 1x1 px) a totéž s těmi popisky? Prostě, aby zůstaly pouze názvy pořadů a označení ST, Premiéra.
Díky za radu.

[91698-ublok-filtry-syntaxe-png]

Hromadne, na jednu šupu, sa to nedá. Jedine manuálne zablokovať jednotlivé obrázky, tiež neželaný text a následne uško "Moje filtre" exportovať.

Napríklad pre CT1:

! 2020-11-24 https://tvprogram.idnes.cz
||1gr.cz/data/tvprogram/images/prev/1/56760715/11656587.jpg$image
tvprogram.idnes.cz###current > td > .now.past > .x-fdb.x-mdb.x-vid.x-live.x-zn.x-st.x-zbv > p
||1gr.cz/data/tvprogram/images/prev/1/56760715/11656587.jpg$image

Kup si rádio s bielou paličkou pre slepcov ak chceš čumiet do holého plain textu na monitore, ako to bývavalo začiatkom deväťdesiatych rokov, nevyužívaj americký, kapitaľistický, buržoázny, obrázkový, konzumný Internet.

Díky. Já to však jen dělám. Nebýt kacikac, tak toho mám sotva polovinu. A nebýt "šéfové", tak už bych se na to asi i vybodnul.
Jí (ale i mě) jde o to, aby měla argumenty, viditelné v prezentaci, když je někde na jednání, jak komerční televize plní zákonem stanovených 15 % otitulkovaných pořadů.
Oni jsou to totiž vyčůránkové. Celou noc dávají 15 staré otitulkované seriály a ráno mají splněno. Třeba Soukuppov naposledy otitulkoval premiéru před 5 lety a od té doby vůbec netitulkuje a "plní" jen reprízami, hlavně právě v noci, kdy slyšící převážně spí a nevadí jim ty 20 let staré pořady.

[91715-plneni-15-procent-komercni-tv-png]

Děkuji ti 1257x. Nebýt tebe, tak jsem v háji. "Šéfová přes titulky" po mě původně chtěla, abych napsal webmasterovi iDnes, aby to udělal. :-)
Rovnou jsem vyndal ty ostatní "ikony", jelikož to by si určitě vymyslela dnes (nemůže vše napsat naráz). Ještě chce zvýraznit časy (to v tagu small), ale tohle mi nefunguje. Proč?

tvprogram.idnes.cz##ismall:style(color: blue !important)

Jinak už to vypadá moc dobře. Jak se to "scvrklo", tak je zrovna u Primy krásně vidět, kolik titulkuje premiér.

[91716-prima-premiery-png]

Šéfová poprvé, po snad 15 letech udělala něco sama (vždy jí to dělám přes Team Viewer). Nakopírovala si ty filtry a napsala mi:
"už nejsem technické embryo, ale novorozenec!
To se oslaví!!!"
Kráťa: "vidíš, že to nic není."
Šéfová: "Já se třásla, že něco zničím.
to je kráááásnýýýýý"
Kráťa: "To jsou jen zábrany. Musíš si říkat, že počítač je blbec a vyhraješ nad ním. Podařilo se to díky kacikac (kolegovi z poradny)."