Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Groovy - jakým příkazem vyberu rozdílné ID?

Zdravím.. Potřeboval bych poradit ohledně porovnání hodnot v Groovy.

Mám dvě hodnoty ID1 a ID2, které my vrátí každá 10 x ID.. Obě hodnoty mají stejné všechny ID až na dvě ID, které jsou jiné... Jakým příkazem vyberu ty ID, které nejsou stejné ? Díky.

Změna předmětu, původně: Grooovy (host)

Řešení:

def one = message1.EmployeeDataReplicationConfirmation.EmployeeDataReplicationConfirmation.collect { it.personId.text() }
def two = message2.queryCompoundEmployeeResponse.CompoundEmployee.collect { it.person.person_id.text() }
def intersect = one.intersect(two)
print((one - intersect) + (two - intersect))

Ano, špatně řečeno.. kód:

import com.sap.gateway.ip.core.customdev.util.Message;
import java.util.HashMap;

def Message processData(Message message) {

// get body
def body = message.getBody(java.io.Reader);

// parse xml body
def result = new XmlSlurper().parse(body);

def message1 = result.Message1;
def message2 = result.Message2;

message1.EmployeeDataReplicationConfirmation.EmployeeDataReplicationConfirmation.each{ item ->

def personId1 = item.personId.text();

println(personId1)
}
println("?????????????")
message2.queryCompoundEmployeeResponse.CompoundEmployee.each{ item ->

def personId2 = item.person.person_id.text();

println(personId2)
}

println "You can print and see the result in the console!"

return message;
}

message1 i message2 v sobě mají oba 10 ID, které jsou stejné až na ty dvě.. Potřebuji to porovnat a ty které nejsou stejné ,aby mi to vypsalo

def one = message1.EmployeeDataReplicationConfirmation.EmployeeDataReplicationConfirmation.collect { it.personId.text() }
def two = message2.EmployeeDataReplicationConfirmation.EmployeeDataReplicationConfirmation.collect { it.personId.text() }
def intersect = one.intersect(two)
print((one - intersect) + (two - intersect))
def one = message1.EmployeeDataReplicationConfirmation.EmployeeDataReplicationConfirmation.collect { it.personId.text() }
def two = message2.queryCompoundEmployeeResponse.CompoundEmployee.collect { it.person.person_id.text() }
def intersect = one.intersect(two)
print((one - intersect) + (two - intersect))