Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tidal nejde zaplatit

Ahoj všem.
Používáte někdo Tidal?
Udělal jsem si účet,nabídne to free trial se zadáním platební karty a jména.Můžete vyzkoušet měsíc a kdyžtak platbu na další měsíc zrušit.
Chci si měsíčně platit 298 Kč za HIFI standart.
Když to zadám tak mi to napíše viz obrázek.
Vyplněný mám vše dobře,na kartě penize mám a banka Equabank mi tvrdí,že nic neblokuje.
Zkouším to z PC i z aplikace a nepustí mě to.
Psal jsem na podporu,zatím bez odezvy.
Neřešil jste to někdo?

TIDAL support (TIDAL)

Mar 5, 2021, 1:18 PM EST
Hello,

Thank you for contacting TIDAL support.

My name is Jayci and I am happy to help!

I have reviewed your request, and it appears that your card has been declined. Please contact your bank or credit card company for more information. As an alternative, try updating your account with a different card.

If you signed up using a Prepaid Credit Card, you will need to update your payment details with a credit/debit card (in your name) associated with a bank or credit card company. While Prepaid Credit Cards have a Visa or MasterCard logo, our system will reject payments as our system does not recognize prepaid credit cards.

Otherwise, to re-establish service, you can update your payment details using an Active PayPal account

Let me know if you have any other questions--I'm happy to help!

Best Regards,
Jayci
TIDAL Member Support

Já žil v doměni, že karta co mi dali k účtu ,a kterou můžu platit a doposud nebyl problém cokoliv zaplatit včetně Steamu,Alzy,Czc atd....je prostě platební karta - kreditka.Popravdě mám účet. v bance cca rok -stará škola ,tudíž jsem neznalek . 😉
Edit : Já mám debetní Master card, tak nevím a v bance taky ne..

Oni rozlisuju 3 druhy kariet.
Prva je karta, ktoru dostavas bezne k uctu a pouzivas pri nej vlastne peniaze.
Potom je debetna, u mna (asi aj u teba) je to vacsinou MC, tam mozes pouzivas aj peniaze banky (debet).
Kreditna karta je vyslovene o tom, ze pouzivas peniaze banky, pretoze si ich poziciavas, cize z pohladu obchodnika su peniaze vzdy na ucte (ak banka povoli transakciu), a preto su aj take oblubene.
Edit: Ako pozeram oni pouzili, ale termin prepaid card...to su karty pridruzene k uctu, kde si najprv pred platenim musis vlozit peniaze a nie su priamo naviazane na ucet.
U mna to napriklad podporuj moja banka vo forme jednorazovych platieb na nete formou virtualnej karty.
Nechapem preco ich system tvrdil, ze mas prepiad kartu potom.

K uctu mozes dosta 2 karty:

debetne, kde minas svoje peniaze (popripade s kontokorentom, kde minas aj peniaze banky)
kreditne, kde minas peniaze banky, ziadna tretia nie je ( u kreditnej karty sa transakcia schvaluje rovnako ako u debetnej, cize obchodnik dopredu tiez nevie, ci su na nej peniaze)

maximalne mozes dostat tzv klubovu kartu, typicky predstavitel Diners

prepaird kartu poznas ako darcekovu kartu, ma urcitu sumu na sebe, ked ju minies, mozes vyhodit
charge karta - ma sumu povedzme 100 euro, ked minies, mozes ju znova dobit, pouziva sa naprikad ako vreckove pre deti.

Kazde urcite casove obdobie posielaju kartove asociacie acquirerom (to je banka, ktora transakciu prijima) zoznam BINov a v tomto zozname hovori, ze o aky produkt sa jedna. Mozno spravili chybu a poslali ten jeho bin, ze je to prepaid karta, alebo mozno mu v odpovedi len poslali genericku odpoved.

Děkujeme za kontaktování Klientského centra Equa bank.

Tímto e-mailem bychom Vás chtěli informovat, že jsme Vaše transakce u daného obchodníka ověřovali. Transakce byly zamítány z důvodu, že obchodník není v souladu s nařízením EBA ohledně parametrů pro internetové transakce v režimu silného ověření. Silné ověření (tzv. 3D Secure) musí poskytovat každý obchodník v rámci evropského hospodářského prostoru.

Doporučujeme se proto na obchodníka obrátit nebo případně využít jiný způsob provedení dané platby.

Ceníme si Vašeho pochopení a spolupráce.