Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor ke cteni zprav z internetu

u jinych monitoru s technologii low blue light a flicker free je rozdil v mensi unave viditelne za predpokladu ze je drahzsi monitor nebo je to stejne s levnejsim monitorem? Po case napriklad po zaruce tyto technologie low blue light a flicker free uz dobre nefunguji?

Monitor ke cteni zprav z internetu

K těmto účelům u tak jako čtení novin, zprav etc používám už jen výhradně 14 mintor E-INK nebo 10 palácový note.
Někteří lidé mají unavené oči i na monitoru za 1000$ at s low blue light nebo bez. To uz bych radeji koupil AB filtr co se osazuje před monitor zvlášt jak monitor za X$ a doufat ze BL bude opravdu LOW jenom proto že stojí víc. (Možna monitor s OLED ale i to zůstává diskutabilní)

Zdejsi odpurci me ukamenuji, ale jediny u ceho jsem pozoroval rozdil v unave je prechod z 60Hz na 144Hz. To je podle me opravdove "flicker free" a ani to na monitoru nebylo napsane. Nejake hratky s barvama jsou podle me na urovni odcarovani rakoviny konecniku ziranim do solne lampy.