Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor ke cteni zprav z internetu

u jinych monitoru s technologii low blue light a flicker free je rozdil v mensi unave viditelne za predpokladu ze je drahzsi monitor nebo je to stejne s levnejsim monitorem? Po case napriklad po zaruce tyto technologie low blue light a flicker free uz dobre nefunguji?

Zdejsi odpurci me ukamenuji, ale jediny u ceho jsem pozoroval rozdil v unave je prechod z 60Hz na 144Hz. To je podle me opravdove "flicker free" a ani to na monitoru nebylo napsane. Nejake hratky s barvama jsou podle me na urovni odcarovani rakoviny konecniku ziranim do solne lampy.