Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tv jakou značku,ovladač.

Zdravím tatík koupil tv Lg pro máti ,jenže mizernější ovladač a řazení kanálů sem ještě neviděl.Otázka jak je na tom třeba Samsung ,jde o to aby šli kanáli seřadit třeba od 1 na který kouká a ne že tam je 100 kanálů a bude se tam proklikávat,u LG sem sice našel udělat skupinu kanálů oblíbených kde by se dali eventuélně seřadit,jenže na ovladači nevidím možnost jak se tam dostat ani v manuálu.Takže sem domluvil výměnu Tv za jinou.Teď otázka za jakou do 15,kraviny jako net atd jsou fuk jde o jednoduchost ovládání řazení atd,nějakej tip?

https://www.okay.cz/smart-televize-43up8100-2021-43-108-cm/

Tohle bych viděl osobně jako alternativu,ovšem nevím jak to bude s těma kanálama,řazení a ovladačem.

https://www.okay.cz/smart-televize-samsung-qe43q60a-2021-43-108-cm/#nopop

Na Samsung na triedenie a editáciu programov sa dá použiť program Chansort. V menu dáš export kanálov na USB flash, v Chansorte si súbor z USB flash otvoríš, popresúvaš, očísluješ, označíš favoritné, skryješ nepotrebné, uložíš súbor späť na USB flash, strčíš do telky - v editácii programov dáš import z USB a po reštarte telky sú pekne podľa TVOJHO zoradené. Žiadne klikanie hore, dole, vpravo, vľavo - jediné, čo je potrebné urobiť - import na USB, úprava v PC, export z USB.

Ľahšie sa to robí na PC, ako sa trápiť v telke.

Chansort podporuje viaceré TV (nielen Samsung) - stačí, aby telka PODPOROVALA import/export zoznamu kanálov na USB.

Takže vyměněno za Samsung QE43Q60A tak vyřešeno,tohle je menší varování pro ty co budou kupovat Tv od LG ať si raději přímo na obchodě ověří jestli to řazení je v menu nebo ne protože to je podle mě zásadní věc co má umět tv pořádně,ne těch plno kravin okolo.,díky všem za rady.:-)

Já měl taky LG a bylo to otřesný. Seřazení programů byl prostě neskutečnej opruz. Navíc kvůli aktualizacím se stala TV pomalejší, nový firmware byl prostě náročnější, než TV zvládala a každá odezva na ovladač byla klidně i 2 vteřiny. Očividně to inženýři od LG moc netestovali.
Ještě že zdechlo podsvícení a měl jsem důvod to dát do řiti a koupil Sony.

SONY KD-43XH8096
Android, měl jsem z něj napřed obavy, ale je to fajn, odezva neskutečně rychlá, možnost instalace aplikací. Manželka využívá YouTube Music, což je appka, která, už podle názvu, přehrává jen hudbu z Trubky. Má to i hlasový vyhledávání, takže stačí stisknout tlačítko a vyslovit.
Akorát jsem dodnes nepřišel na to, jak udělat zrcadlení mobilu, nabízí mi to jen placené aplikace, ale příliš jsem se v tom nehrabal.