Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna I-snímků, B-snímků a P-snímků videa z FRM do TFF

Zdravím,
neví někdo, jak do videa nastavit další klíčové snímky? Potřeboval bych mít snímky nastavené v tomto pravidelném schématu: IBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBBI
Od snímku ve videu označené lomítkem, kde potřebuji nastavit první klíčový snímek pro snazší střih v Avidemuxu mám tyto snímky takto: P/BBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPPPPPPIIBPBPBPBPBPBBPIBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBBBPBPBPBPB 73KRÁT P BPBPBPBBBPBBBPBBBPBBBPPI 71KRÁT P BBBPBBBPPI 46KRÁT P IPPPPPI 68KRÁT P I 52KRÁT P I 44KRÁT P I 21KRÁT P I 40KRÁT P I 19KRÁT P IPPPPI 46KRÁT P I 19KRÁT P IPPPPPBBBPBPBPBPBPBPBPBPBPBPBPBPBPBPBPBPBPBPBPBPBPBPBPBBBPIBPBPPPPPPI 41KRÁT P I 38KRÁT P /I 26KRÁT P
Avidemux mi u tohoto videa ukazuje v části typ snímků za daným písmenem FRM. Dá se to přeformátovat na TFF? Radši sem pošlu odkaz na video. Je to tak od času 00:00:03.240. Děkuji.
https://1drv.ms/v/s!Aq8CPwMEeJyUrX3hokVeFnXWkDwW?e=OWJqwn

Pevně dané I, B, P snímky se nastavují takto:
https://stackoverflow.com/questions/21010453/how-to-set-option-of-ffmpeg-with-libx264-i-p-b-order
x264 je defaultně myslím close gop, x265 je defaultně open gop. Jestli chceš něco jiného, tak si to prostě nastav parametrem při enkodování (x265 a --no-open-gop).
Nechápu proč si to nenajdeš na googlu nebo v helpce x264/x265 jako já teď, když jsem ti chtěl poradit, a můsíš s tím otravovat lidi.

Na co narážíš? Odkaz na řešení jednoho problému jsem mu dal. A na druhý problém napsal řešení s tím, že jsem na to došel díky helpce x264/x265.
Takže jsem mu napsal odpověď, co to řeší.
A jestli to náhodou není to, co chce, tak to má napsat tak, aby šlo poznat co chce :-)

Jsou lidi, kteri pres Google treba tak dobre hledat neumi, je zbytecne hned nasazovat konfrontacni ton.

Souhlasim s tim, ze manualy kodeku jsou dobrym zdrojem informaci, napriklad pro x265:

https://x265.readthedocs.io/en/master/

---

Hrat si s jednotlivymi druhy snimku neni od veci, pokud vim, ze to je konecne video, ktere se nebude strihat, muzu vhodnym nastavenim usporit na datove velikosti. Plati to i obracene, pokud to dotycny potrebuje prestrihat, ikdyz strihat je nejlepsi z nekomprimovaneho zdrojoveho originalu.