Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android auto

Zdravím,
Když připojím telefon kabelem k autoradiu, aktivuje se mi android auto a používám to na mapy a spotify. 50% času co ale telefon připojím jsou s android auto problémy. Buď je celý obraz přiblíženy tak moc že nejsem schopný ani zadat adresu v mapách nebo nelze spustit hudbu na Spotify (stiknu play, ale za pár setin vteřin se to zastaví a noc nehraje). Opravím to tak, že telefon odpojím a znovu připojím.

Nevíte jak to opravit? Jak třeba aktualizovat android auto aplikaci?

(Auto:škoda fabia IV, rv 2022)

Takže ještě bude fungovat v budoucnu i na Android 12 ? To rad slyším.
Jinak jsem jiz minulej rok jsem padl na claky typu : https://auto.hindustantimes.com/auto/news/google-to-discontinue-android-auto-for-phone-screens-app-41654404190765.html

Aplikace Android Auto v telefonech s Androidem 12 končí, nahradí ji Asistent Google

https://otechnice.cz/aplikace-android-auto-v-telefonech-s-androidem-12-konci-nahradi-ji-asistent-google/

Kdyz bude mit auto blbou podporu cap play, tak budes mit problemy take. Podle mne je to jeho pripad.

A kdyz vymenis autoradio za to s podporou carplay, tak tam budes mit i podporu android auto. Otazkou je, zda to za ty penize stoji a zda bude ve starem aute dostatecne velke misto, abys to mel kam zaatrcit.

Tady to vypada spis na problem telefonu, ackoliv posledni verze infotainmentu od Skodovky jsou celkove docela tragedie (hlavne majitele O4 mohou vypravet). U novych aut je vzhledem k provazanosti se zbytekm vozu vymena v podstate nemozna. Zkusil bych jiny telfons (i s jinou verzi Android OS).

A z vlastni zksenosti muzu rict ze CarPlay diky unifikovanosti iPhone celkove funguje lepe.

Doporučuju v první řadě řešit se servisem, případně zkusit OTA update, pokud jej auto podporuje, koncernový infotainment má spousty much a mušek.
Vlastní zkušenost s kiáckým infotainmentem je skvělá, funguje naprosto spolehlivě (nemám ještě vyzkoušenu tu starší 8" s podporou bezdrátového AA). Android od verze 11 výše má Android Auto jako standardní součást systému (je to vidět rovnou jako volba při připojení USB kabelu) a funguje naprosto bezchybně. Proto bych hledal chyby nejprve v autě, ne telefonu.

https://updateportal.skoda-auto.com/cs-cz/

(Auto:škoda fabia IV, rv 2022) = tady máš odpověď, našel sis ji sám. Škodováci u čtvrtý generace jak fabky, tak okty, tak dosrali software infotainmentu, že tak možná jednomu člověku z desíti funguje relativně normálně, zbytek holt vzývá a modlí se k aktualizacím, který ale většinou moc nepomáhaj, aspoň zatím.