BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Vzhled se mění buď přímo v HTML kódu (zastaralý způsob) nebo v externím CSS souboru (tzv. kaskádové styly)
Co máš na mysli tvořením html adresy jsem nepochopil.
www.jakpsatweb.cz
Tvoření jako v čem se má vytvořit jak se má vytvořit co má být prvnía tak dále prostě vše kolem ní..
Uf!
Po týdnu ses nám probudila?
Takže: buď použiješ nějaký server, který ti umožní na něj nahrát tvé stránky a pak adresa bude něco ve stylu cokoliv.webzdarma.cz nebo cokoliv.blog.cz atp. Tomu se říká doméná 3.řádu. Tato varianta bývá zdarma, stačí se zaregistrovat na konkrétní stránce.
Nebo si můžeš zaregistrovat svoji vlastní doménu (u některé z firem, které nabízejí registraci domén) a ta bude ve tvaru www.cokoliv.cz, www.cokoliv.com, www.cokoliv.net a podobně. TOmu se říká doména 2. řádu a je to placené (částka je různá podle typu domény). Jedinou podmínkou registrace je, že ta doména bude volná, tzn. že už si stejné jméno nezaregistroval nikdo před tebou.
Snad jsem pochopil správně, na co ses ptala a snad ty pochopíš mě, co jsem odpovídal.
Pravda HTML je zastaralý, HTML adresou myslíš pravděpodobně webovou adresu. Tam je několik možností , záleží na doméně. Můžeš zkusit nějaký webhosting, nebo si u nějaké společnosti nechat vytvořit název adresu na doméně druhého řádu
už nějaké máš a nevíš jak s nima, nebo teprve hledáš místo pro ultra cool bložínek?
hotové: měnit vzhled jde u lidé.cz, blog.cz, blogger.com, u známých estránek jde snad vybrat jen celá šablona.
svoje stránky: viz kolegové, ale kdo se má o to všechno starat.
vytvořit adresu: obvykle použiješ nějaké (volné) jméno, a vznikne ti adresa jmeno.nejaky_denickovaci_server.cz
Webové stránky - můžu měnit na webových stránkách vzhledv // Ano je umožněno mít vlastní CSS , které jsou aplikovány na všechny www, co prohlížíš, pokud to nemyslis z pohledu tvurce
Nástroje - Možnosti Internetu - Obecné - Usnadnění - Formátovat dokumentty pomocí vlastního stylu.
)
(pokud je to rozumnej prohlizec tak to umi a ne nejaka nekvalitní nahrážka
Odpověď pro tebe:
1. Ano, pokud to internetové stránky přímo umožňují (centrum, seznam apod.)
2. Ano, pokud jsi jejich autorem
Na zmeny pomoci vlastnich CSS zapomen, kdybys to vedel, tak se takto neptas. Pokud to chces opravdu zkusit, zacni na www.jakpsatweb.cz