Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po aktualizaci Windows 10 se nezobrazuje připojené zařízení

Ahoj, asi před třemi měsíci se mi přestal zobrazovat v Průzkumníkovi (Windows 10) připojený tablet/mobil/externí disk.
Nemohu přijít na to, čím to je. Před tím se mi vše zobrazovalo úplně bez problému.
Jednotce USB jsem přidělil písmeno, ale možná to chce ještě něco se zabezpečením. Když však chci ve vlastnostech - zabezpečení, cokoli nastavovat, vyskakuje mi hláška, že nemám oprávnění. Přitom jsem v účtu správce. Nevíte, co dělám blbě?

[96227-01-png]

[96228-02-png]

[96229-03-png]

[96230-04-png]
Změna předmětu, původně: Po aktualizaci Windows 10 se nezobrazuje připojený tablet (Kráťa)

mas zobrazena skryta i odpojena zarizeni?
mel jsem kdysi zakazany odpojitelny wd disk a po jeho zakazu mi to dnes neukazalo jiny usb.
kdyz jsem zakazany povolil, aktualizovalo se to a byl videt novy mass storage device.

maten usb jiny vymenitelny kabel? jinde funguje?