Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prevod DVD na USB

Ahoj, mám doma DVD svého oblíbeného staršího seriálu (2006) Hrdinové dvě řady.
Problém je, že mám jen PC kam mohu DVD vložit, ale na TV mi nejde kam vložit a na domácím kině nefunguje čtení disku.
Chtěla bych se na seriál znovu podívat a neztratit žádnou kvalitu obrazu.
1. Jakým programem to vložím a převedu pro USB Flash disk, aby bylo vše ve stejné kvalitě obrazu i zvuku.

2. Nebo mám to nahrát na disk v pc a pak ve své TV pustit třeba vytvořením něco jako NAS?

3. TV i PC je připojený rj45 do modemu. Co je lepší pro zachování kvality obrazu i zvuku?

Já kdysi používal programy WinAvi nebo ConvertXToDVD. Kvalita převodu i formát jde nastavit i na bezztrátové. Píšeš, že máš Tv s PC propojené kabelem. Pokud ti to Tv vezme v takovém formátu v jakém to je, tak bych to neměnil. Kdysi jsem používal šikovný program https://www.cistepc.cz/serviio-navod-jak-nastavit-free-dlna-server/ a fungovalo, funguje bezvadně.
Z PC jsem to místo na monitor přehrával do TV, možností v nastavení je tam celkem dost. Je to zdarma, ale pár korun jsem jim taky přispěl, protože jsem byl nadmíru spokojený. Každopádně je to zdarma, příspěvek je dobrovolný.