Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s tapetou Windows 10

Dobrý den, potřebuji prosím poradit. Změnil jsem si v PC (Windows 10) tapetu. Po chvilce jsem si jí změnil na jinou, ale do 1 minuty se mi sama změní zas na tu předchozí, i když nastavím jakoukoliv, tak se mi vždy do minuty změní na tu jednu samou. Nejde s tím nic udělat, pořád se ta jedna vrací zpátky. Nevím co s tím, dokáže mi někdo poradit co s tím? Děkuji moc za odpovědi.

TranscodedWallpaper" znamená, že je to přeměněná původní .jpg fotka na skutečně zobrazovanou .bmp, měl tam být celý název souboru.
když není vypsaný konkrétní "obrazek.bmp", mám za to, žes zvolil nějaké themes se zatržením "slideshow". to by bylo vidět na tvém screenu nastavení, který jsi nedodal.

můžeš taky zkusit spustit irfan view, v něm třeba mezerníkem procházet adresář s obrázky, v menu má možnost "nastavit jako wallpaper" - jestli jeho nastavení pomůže.

Tak jsem to vyřešil. Tak dlouho jsem hledal kde může být ta tapeta uložená až jsem ji našel, byla ve skryté složce C:\ProgramData\Asus\AsusOledShifter - smazal jsem jí a je vše ok. Děkuji všem za pomoc.