Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Excel - podmíněné formátování - nefunguje

Dobrý den,

v Excelu 2019 jsem si udělal slovníček, kde např. v prvním sloupci mám anglický výraz a ve druhém sloupci jeho překlad, třetí sloupec sloužení pro kategorizaci jednotlivých slov. Použil jsem funkci podmíněného formátování tabulky. Ve třetím sloupci mám tak například pole kategorizace a na něj když kliknu tak si můžu vybrat jednotlivé podkategorie, např. práce, škole, konverzace apod. Dle výběru si mi zobrazí pouze slovíčka, která patří do určité kategorie. Bohužel jsem tento filtr nechal zapnutý a Excel zavřel. Další den jsem jej chtěl otevřít, ale fitr na kategorizaci slovíček vůbec nefunguje, není tam žádné podmenu. Excel mi nyní zobrazuje pouze slovíčka, která byla vybraná poslední den, ale nechce mi ukázat zbývající. Nevím, jak to popsat, prostě mi ukazuje třeba pouze řádky 5,20,35,36,29,40,100 - tj. řádky, která patřili pro konkrétní kategorii. Nevíte prosím někdo jak zobrazit zbývající řádky?
Děkuji a reakce

Mám Excel 2016 a nechápem, ako filtruješ (t.j. skrývaš riadky) podmieneným formátovaním...
Alebo výberom kategórie spúšťaš makro, ktoré zistí, akú kategóriu si klikol a skryjú sa nepatričné riadky???
Pokiaľ ti nefungujú predošlé rady, nemôžeš spraviť kópiu toho filtrovaného hárka a poslať to sem aby sme odhalili tú záhadu?
Pozor, kópiu nie skopírovaním bloku viditeľného obsahu, ale pravým klikom na uško hárka - premiestniť alebo skopírovať - nový zošit - vytvoriť kópiu, takto vytvorený súbor uložíš a pošleš sem...